Dołącz do czytelników
Brak wyników

Zdrowe odżywianie

18 grudnia 2017

Sorrir Superfood Cafe & Delivery

255

Łamiemy stereotypy, że zdrowe słodkości nie istnieją!

POLECAMY

Każdego dnia dostarczamy naszym gościom uśmiech i radość, ale również specjalnie wyselekcjonowane organiczne dania z całego świata.

Naszą pasją są zdrowe słodkości od małych ciasteczek poprzez owocowe smoothie bowl aż po wielkie piętrowe torty.

Aby dostarczać najwyższej jakości łakocie, wszystkie części składowe naszych wypieków tworzymy sami, od konfitur po masy i dekorację.

Wiedząc jak ważne w dzisiejszych czasach jest dopasowanie produktu do oczekiwań klientów stworzyliśmy unikalny system zamówień, w którym to nasi goście decydują o produktach i charakterystyce wypieków.

Dla nas alergia czy nietolerancja to nie chwilowa moda czy wybryk, ale świadome podejście do życia, odżywiania, dbania o siebie i bliskich.

Pomimo przemysłowego traktowania jedzenia dostarczamy na rynek wysokiej klasy łakocie bez konserwantów czy ulepszaczy, bo wierzymy, że część naszych problemów zdrowotnych wynika ze złej diety oraz niskiej jakości produktów.

„Zdrowe jedzenie nie musi być przymusem a stylem życia, świadomym stylem życia a te piękne i słodkie chwile mogą być pyszne a zarazem naturalnie smaczne bez grama sztucznych dodatków, glutenu czy cukru.”

//www.sorrir.pl/ 

W najnowszym numerze Food Forum, znajdą Państwo przepis na Makowiec Jaglany, specjalnie przygotowany przez kawiarnie Sorrir w Poznaniu. 

 

 

Przypisy