PROMiXX wchodzi na polski rynek

Nowości żywieniowe

Na globalnym rynku PROMiXX zdążył już zdobyć zaufanie tysięcy sportowców, co czyni go najlepiej sprzedającym się mikserem tej technologii na świecie. Założyciele firmy produkującej miksery wirowe PROMiXX swoją działalność zainicjowali na terenie Wielkiej Brytanii, jako kreatorzy technologii miksującego wiru.  Twórcy miksera postawili na jakość – PROMiXX to starannie wykonany,  estetyczny, a przy tym bardzo funkcjonalny mikser, który znajduje wiele zastosowań, nawet kuchennych!

 

POLECAMY

„PROMiXX wyróżnia się wysokim standardem wykonania oraz technicznymi rozwiązaniami, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Jest to świetne rozwiązanie dla ludzi aktywnych, ceniących zdrowy tryb życia oraz zwracających uwagę na wygląd przedmiotów” – komentuje Piotr Dudkowiak, wyłączny przedstawiciel produktów PROMiXX w Polsce

 

W ofercie producenta znajdziemy miksery z serii iX, a także nowsze wersje iXR. Konsumenci mają do wyboru trzy rodzaje mikserów iX: w wersji szarej i białej w cenie 89 zł, iXR ze stali nierdzewnej, z niebieskimi detalami w cenie 199 zł oraz iXR grawerowany, który umożliwia personalizację swojego shakera, za 219 zł. Producent oferuje również butelkę MOKSII, która utrzymuje temperaturę i dodatki do butelki: kubek i tumbler oraz akcesoria (kable do ładowania, pojemniki na suplementy). Do shakera można zamontować odczepiany pojemnik na odżywkę, ukryty pod wieczkiem, który pozwala na odmierzenie idealnej porcji składników przed treningiem, bez konieczności noszenia całego opakowania z odżywką. Wszystkie miksery PROMiXX wyróżnia stylowy i elegancki design.

 

PROMiXX to nowa generacja butelek miksujących suplementy, która gwarantuje zachowanie integralności mikroelementów. Urządzenie umożliwia przygotowanie gładkich koktajli o idealnej konsystencji – wystarczy wcisnąć jeden przycisk. Miksery wirowe PROMiXX są całkowicie szczelne. Nie ma mowy o bałaganie w trakcie przygotowania koktajlu. Ogromnym plusem jest fakt, że shakery wirowe PROMiXX wykonane są z odpornego na uderzenia i zapach materiału. Czyszczenie ich nie sprawia żadnego problemu – wystarczy dodać ciepłą wodę, detergent i włączyć wir.

 

Więcej informacji na stronie www.fitnesspro.pl

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI