NOWOŚĆ CRISPY NATURAL

Nowości żywieniowe
POLSKIE JABŁKO W WERSJI EGZOTYCZNEJ
 
CRISPY NATURAL przedstawia dwa NOWE EGZOTYCZNE SMAKI chrupiących CHIPSÓW JABŁKOWYCH: Z SOKIEM Z MANGO i Z SOKIEM Z ANANASA. Przygotowane przy pomocy unikalnej technologii suszenia, która sprawia, że zachowują maksymalne ilości witamin, mikroelementów i błonnika pokarmowego. Bez konserwantów i dodatku cukrów. Pyszna i zdrowa przekąska dla dorosłych i dzieci.
Ty także tęsknisz za latem? A gdyby tak zafundować sobie odrobinę lata w środku zimy? Suszone chipsy z polskich jabłek z egzotycznym twistem to propozycja dla wszystkich, którzy tęsknią za wakacyjnymi smakami. Naturalnie słodki ananas oraz soczyste i aromatyczne mango w połączeniu z jabłkiem przywołują wspomnienia słonecznych dni. Nowe, chrupiące CHIPSY JABŁKOWE Z SOKIEM Z MANGO I Z SOKIEM Z ANANASA to smaczna i zdrowa przekąska pełna witamin i składników odżywczych.
 
Chipsy Crispy Natural produkowane są z najlepszych polskich jabłek, bogatych w witaminy i błonnik. Nie zawierają konserwantów i cukrów. Swój słodki smak zawdzięczają jedynie cukrom naturalnie występującym w owocach przed ich wysuszeniem. Jabłka, z których powstają Crispy Natural nie są obierane ze skórki, gdyż bezpośrednio pod nią znajduje się najwięcej witaminy C. Jedno opakowanie chipsów powstaje z dwóch świeżych, soczystych jabłek.
 
Do przygotowania pysznych chipsów wykorzystywana jest innowacyjna, autorska technologia suszenia, oparta na wykorzystaniu niskiej temperatury (poniżej 40° C). Dzięki temu Crispy Natural zachowują wysokie poziomy składników odżywczych, a przy tym są chrupiące i smaczne. Ponadto mogą poszczycić się bardziej naturalnym wyglądem, kolorem i wyższą zawartością witamin niż produkty liofilizowane.
 
Cena: Jabłko z sokiem z mango Crispy Natural – 2,65 zł / 18 g.
Jabłko z sokiem z ananasa Crispy Natural – 2,65 zł/18 g.
 
Crispy Natural sprawdzi się zawsze, kiedy:
- Masz ochotę na coś pysznego i zdrowego
- Poszukujesz sposobu na dostarczenie 1 z 5 dziennych porcji warzyw i owoców zalecanych przez dietetyków
- Potrzebujesz coś przekąsić, a praca nie pozwala Ci odejść od biurka
- Chcesz pochrupać coś wieczorem oglądając film lub mecz
- Szukasz pomysłu na karnawałową przekąskę dla swoich gości
- Nie wiesz co wrzucić dziecku do plecaka na drugie śniadanie

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI