Marka Bakal - Mix Ziaren do wypieku chleba pełnoziarnistego bez mąki

Nowości żywieniowe

Bakal Mix Ziaren Do Wypieku Chleba Pełnoziarnistego Bez Mąki to produkt przeznaczony dla konsumentów świadomych zdrowego odżywania, poszukujących zdrowych alternatyw i chcących zachować zbilansowaną dietę. Nie zawiera glutenu, konserwantów oraz dodatku cukru. Jest łatwy w przygotowaniu i nie wymaga wielu dodatkowych składników. „Wystarczy dodać dwa jajka, sól oraz pieprz, przełożyć do załączonej w opakowaniu foremki, upiec w piekarniku i zdrowy chleb gotowy!” – dodaje Piotr Bieliński.

POLECAMY

Bakal 4 ZIARNA to kompozycja czterech specjalnie dobranych, wartościowych ziaren, wśród których znajdują się: pestki dyni, siemię lniane, sezam jasny i słonecznik. Wszystkie cztery składniki są cennym źródłem białka, błonnika pokarmowego, witamin i innych wartości odżywczych oraz mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu.

Marka Bakal, należąca do firmy Atlanta Poland S.A., oferuje na polskim rynku spożywczym zdrowy zamiennik pieczywa – Mix Ziaren Do Wypieku Chleba Pełnoziarnistego Bez Mąki. To gotowa mieszanka pełnowartościowych ziaren. Do opakowania producent dołącza odpowiednią foremkę do pieczenia. W 2016 roku produkt 4 ZIARNA otrzymał Certyfikat Dobry Produkt, nadany przez Portal Spożywczy, w kategorii „Produkt innowacyjny”.

Firma Atlanta Poland S.A. istnieje na rynku od 1990 roku i jest jedną z największych firm działających w Polsce w obszarze handlu bakaliami. Od 2009 roku rozwija się również w handlu detalicznym oferując szeroką gamę bakalii konfekcjonowanych pod marką Bakal.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI