Jesteś wegetarianką i masz problem z włosami?

Suplementy

Prawdziwym hitem stały się zwłaszcza witaminy na włosy w żelkach. W Polsce jednym z wiodących produktów jest Hair Care Panda. Produkt ten jest przeznaczony dla każdych włosów – tych pozbawionych witalności, osłabionych zabiegami fryzjerskimi czy złą dietą. Preparat jest odpowiedni dla wegan – nie zawiera żelatyny, ani innych produktów odzwierzęcych. Nie ma także alergenów. Jakie czynniki złożyły się na sukces Hair Care Panda?

W ostatnim czasie producenci suplementów zaczęli zwracać coraz większą uwagę na to, by ich produkty dostarczały nie tylko odpowiednią porcję składników odżywczych, ale też by stosowanie było łatwe, przyjemne i wprawiało w dobry humor. By niosło ze sobą miłe doświadczenia. Wyszli oni np. z założenia, że każdy, mając do wyboru kapsułkę czy słodkiego, kolorowego, miękkiego żelka wybierze to drugie rozwiązanie. W końcu wszyscy lubimy smaczne rzeczy, które łatwo pogryźć i połknąć.

POLECAMY

Stąd pomysł przełamania „tabletkowej rutyny” żelką i wypełnienia jej cennymi witaminami. A dlaczego właśnie witaminy na włosy odniosły taki sukces? Ponieważ chyba każda dziewczyna i kobieta chciałaby poprawić stan swoich włosów. Jeśli zatem można dostarczyć im najważniejszych składników w przyjemnej formie to czemu tego nie zrobić?

Takie rozwiązanie ma jeszcze jedną zaletę. Żelki aż chce się jeść! Dlatego to koniec problemów z zapominaniem o dziennej porcji, co zdarza się przy tabletkach czy kapsułkach. Trzeba pamiętać, że przy suplementacji, której celem jest poprawa stanu włosów, regularność jest szczególnie ważna.

Oczywiście dużą zaletą jest odpowiedni skład. Słodkie malinowe misie Hair Care Panda w swoim składzie kryją aż 5000% biotyny w dziennej porcji. Jest to największa dopuszczalna dawka dla suplementu diety. A biotyna jak wiadomo jest jedną z najważniejszych substancji, która pomaga zachować zdrowie włosów. Podobnie jak cynk i selen, których w składzie jest 100%. Oprócz tego wHair Care Panda znajduje się 100% niacyny, witamin B6, A, B12, B1, E czy kwasu pantotenowego. W składzie obecny jest także cukier, który jest naturalnym konserwantem. Jego obecność nie powinna być dla nikogo przeszkodą, ponieważ i tak rekomendowana dawka, czyli 2 żelki dziennie zawiera mniej cukru niż 1 jabłko.

Na pewno do kobiet przemawia też opakowanie jak i sam „bohater” marki, czyli Panda, w której można się wręcz zakochać. Żeby się o tym przekonać wystarczy zajrzeć choćby na Instagrama, gdzie produkt robi prawdziwą furorę.

Więcej o Hair Care Panda dowiesz się na: www.haircarepanda.pl

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI