Dzień Kobiet na biegowo!

Suplementy

#10edycjaSanprobiBiegKobiet

Impreza znana jest zarówno biegaczkom, jak i amatorkom nordicwalkingu. Obie dyscypliny mają co roku silną reprezentację. W ubiegłym roku na metę dotarło aż 1686 zawodniczek! SANPROBI Bieg Kobiet to nie tylko impreza sportowa, to także pakiet wydarzeń towarzyszących. Są to m.in. spotkania z ekspertami zdrowego stylu życia: dietetykami, trenerami i lekarzami. Jubileusz ma swoje wymagania, więc i liczba atrakcji się powiększy. Najmłodsi, na przykład, spotkają się z animatorami, wskoczą na dmuchane place zabaw i wezmą udział w konkursach.

POLECAMY

#trasa

W głównej konkurencji do przebiegnięcia lub przejścia z kijkami będzie 5-kilometrowa trasa. Start i meta usytuowane zostaną na Jasnych Błoniach, dwie pętle poprowadzą zaś przez Park Kasprowicza. Tradycyjnie odbędzie się również MINI SANPROBI Bieg Kobiet, skierowany do dziewczynek w różnych kategoriach wiekowych. Długości tras to: 300 metrów dla dzieci poniżej 6 roku życia, 1000 metrów dla dziewczynek pomiędzy 7 a11 rokiem życia. Co ciekawe, uczestniczki mogą mieć pewność, że żadna nie przybiegnie na metę ostatnia. Jak to możliwe? Warto przekonać się osobiście!

#zapisy

Na rok 2019 przygotowano co najmniej 2000 miejsc, ale ze względu na spore grono zainteresowanych lista szybko się wypełnia. Opłatę startową w wysokości 60 zł można wnieść do 22 lutego, ale lepiej z tym nie zwlekać.Organizatorzy SANPROBI Bieg Kobietnamawiają do wybrania się w plener z najbliższą rodziną. Wspólny bieg z mamą, córką czy przyjaciółką potrafi zacieśnić relacje i zbudować wspólne wspomnienia. Panówzachęca się do kibicowania.Impreza z roku na rok powiększa się o kolejne elementy, ale hasło imprezy pozostaje niezmienne:„Świętuj Dzień Kobiet tak, jak lubisz. Na biegowo!”

#harmonogrambiegow

10.03.2019 r. – start i meta: Jasne Błonia, Szczecin

godz. 10.20 – biegi dziewczynek

godz. 11.00 – 5 km nordicwalking

godz. 12.00 – 5 km bieg

Zapisy, regulamin biegu i informacje:

www.biegi.sanprobi.pl

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI