BioMed – Pharma Polska – innowacyjne podejście do suplementacji.

Suplementy

Po roku obecności Kolagen Norweski zyskał w oczach naszych Klientów nadspodziewanie wysokie uznanie (poparte prestiżowymi nagrodami m.in. Bestseller Roku Imperium Urody, Diamenty Beauty 2017), które dodatkowo wzmacniane jest rekomendacjami bardzo wielu Farmaceutów. Kolagen Norweski można kupić już w niemal każdej aptece na terenie Polski.

Naszą misją jest oferowanie najwyższej jakości, bezpiecznych i sprawdzonych suplementów diety, przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnej, podyktowanej faktycznymi kosztami ceny. Wykaz składników każdego naszego produktu jest transparentny i prawdziwy. Nie używamy zbędnych dodatków i sami również korzystamy z naszych produktów.

POLECAMY

Od marca b.r. wprowadziliśmy na polski rynek trzy nowe suplementy diety:

- Oslo Slim - bezkonkurencyjny suplement diety, który powstał jako odpowiedź na Wasze prośby o skuteczną pomoc we wsparciu redukcji masy ciała oraz profilaktycznym działaniu w celu utrzymania prawidłowej wagi. W jego skład wchodzi Glucomannan - jedyny błonnik wspierany i aprobowany przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa Żywności (EFSA).

- Fiord Fit - bezkonkurencyjny suplement diety, który powstał przede wszystkim z myślą o osobach dążących do szczupłej sylwetki poprzez poprawę metabolizmu w trakcie procesu odchudzania oraz kompleksowym, profilaktycznym wsparciu po osiągnięciu zamierzonego celu.

- Zdrowy Wiking - bezkonkurencyjny suplement diety o unikatowej kompozycji, który powstał przede wszystkim z myślą o wsparciu w okresie szybkiego tempa wzrostu nastoletniej młodzieży oraz o wszystkich innych dbających o odporność organizmu i jego prawidłowe funkcjonowanie

Zapraszamy do składania zamówień za pośrednictwem naszego sklepu internetowego:

- www.kolagennorweski.pl

- www.osloslim.pl

- www.fiordfit.pl

- www.zdrowywiking.pl

- telefonicznie pod nr telefonu: +48 22 428-15-96

- mailowo: sklep@biomed-pharma.pl

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI