ElectroVit- uzupełnia wszystkie elektrolity

Suplementy

ElectroVit to preparat do przygotowania roztworu o zmniejszonej osomolarności, uzupełniający płyny i elektrolity: sód, potas, chlorek, wapń i magnez. Produkt marki Activlab Pharma został wyróżniony w styczniu 2017 przez ekspertów- Nagrodą Profesorów Farmacji. ElectroVit ma doskonały, pomarańczowy smak (kompozycja smakowa została opracowana w laboratorium sensorycznym).

Odwodnienie organizmu to niebezpieczny stan, którego należy unikać. Elektrolity są integralną częścią płynów ustrojowych naszego ciała. Każda nadmierna utrata wody przez organizm może spowodować ich niedobór i zachwianie równowagi wodno-elektrolitowejElectroVit posiada kompletny skład elektrolitów, których potrzebuje organizm:

POLECAMY

  • Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowo-mięśniowego z uwagi na to, ze bierze udział w przewodzeniu impulsów nerwowych.
  • Magnez przyczynia si do prawidłowego metabolizmu energetycznego, zmniejszenia uczucia zmęczenia oraz pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej.
  • Chlorek jest podstawowym elektrolitem anionowym.
  • Wapń pomaga w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego.
  • Sód reguluje gospodarkę wodną ciała.

Electrovit marki Activlab Pharma dostępny jest w postaci wygodnych tabletek musujących umieszczonych w praktycznym, plastikowym opakowaniu, które zawsze można mieć pod ręką (zarówno w domu jak i w podróży). Tabletkę należy rozpuścić w 200 ml wody. Zalecane dzienne spożycie suplementu diety: 2- 4 tabletek.

Nowością jest ElectroVit Woda kokosowa. Produkt zawiera koncentrat wody kokosowej CocoMineral® i jest bez dodatku cukru. Woda kokosowa to orzeźwiający napój z wnętrza kokosa. Stanowi ona bogate źródło substancji odżywczych, witamin i minerałów. Elektrolity zawarte w wodzie kokosowej pod względem składu przypominają ludzkie osocze, dlatego płyn ten doskonale nawadnia i gasi pragnienie.

ElectroVit Woda kokosowa doskonale uzupełnia wszystkie elektrolity (sód, potas, chlorek, wapń, magnez). Wskazania: do postępowania dietetycznego w odwodnieniu spowodowanym upałami, wysiłkiem fizycznym, wymiotami, biegunkami.

ElectroVit marki Activlab Pharma- nawadnia, musuje, smakuje!

Więcej informacji na stronie internetowej: www.electrovit.pl

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI