Autor: Redakcja Food Forum

     

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

XXIX Sympozjum Bromatologiczne - Żywność i żywienie a zdrowie człowieka - aspekty epidemiologiczne i kliniczne

W imieniu Komitetu Organizacyjnego, mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XXIX Sympozjum Bromatologicznym - Żywność i żywienie a zdrowie człowieka - aspekty epidemiologiczne i kliniczne, które odbędzie się w dniach 20-21 czerwca 2023 roku w Poznaniu.

Czytaj więcej

Światowy Dzień Zdrowia - ZAPRASZAMY!

W dniu 7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. Tradycyjnie już Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku w ramach obchodów tego wyjątkowego święta, zaplanowała organizację licznych atrakcji, których celem będzie zwrócenie uwagi na to co najważniejsze czyli ZDROWIE. W tym roku wydarzenie zaplanowane zostało na dzień 5 kwietnia. Tegorocznym hasłem ustanowionym przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) jest „HEALTH FOR ALL” . W myśl tych słów planujemy realizację różnorodnych zajęć – prelekcji oraz warsztatów z obszaru medycyny, higieny, dietetyki, fizjoterapii i sportu.

 

Czytaj więcej

9 edycja targów WorldFood Poland – tu poznasz nowe kierunki i trendy w branży spożywczej!

W dniach 18-20 kwietnia 2023 r. w halach EXPO XXI w Warszawie odbędzie się kolejna, IX edycja targów WorldFood Poland, które od początku swojego istnienia pretendują do najważniejszego i największego wydarzenia biznesowego sektora spożywczego w Polsce i w tej części Europy.

Czytaj więcej

Jedyne w Polsce targi suplementów diety i żywności funkcjonalnej!

Tysiące odwiedzających, ponad stu producentów i dystrybutorów suplementów diety, farmaceutyków oraz dostawców surowców i usług dla branży nutraceutyków spotka się ponownie w dniach 18-20 kwietnia 2023 r. w EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Czytaj więcej

III Ogólnopolska Konferencja prac Młodych Dietetyków i Kół Naukowych

Instytut Dietetyki Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi ma zaszczyt zaprosić Państwa na III Ogólnopolską konferencję prac Młodych Dietetyków i Kół Naukowych pt.: „Współczesne wyzwania żywieniowe i zdrowotne w dobie pandemii”, 
która odbędzie się w dniu 02.06.2022 r.

Czytaj więcej

Rozpocznij sezon spotkań biznesowych na Międzynarodowych Targach Żywności i Napojów WorldFood Poland!

Już po raz ósmy organizowane są największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej Targi Żywności i Napojów - WorldFood Poland, które odbędą się w dniach 5-7 kwietnia 2022 r. w Expo  XXI w Warszawie.

Organizatorzy jak i Wystawcy biorący udział w imprezie, cieszą się, że po dwóch latach przerwy spowodowanej restrykcjami związanymi z epidemią koronawirusa, wydarzenie wraca do formy stacjonarnej.

Czytaj więcej

Dietetycy dla Ukrainy

Dr Damian Parol zorganizował wydarzenie, którego celem jest zebranie dodatkowych środków, które pomogą Ukrainkom i Ukraińcom. Wraz z innymi dietetykami przygotował cykl wykładów on-line związanych z dietetyką – obecnie jest ich 30, ale ta liczba cały czas rośnie. Prowadzą je czołowi polscy specjaliści i specjalistki.

Czytaj więcej

Targi WorldFood Poland 5-7 kwietnia 2022

NutraFood Poland – największe spotkanie branżowe sektora suplementów diety i żywności funkcjonalnej już w kwietniu 2022 podczas targów WorldFood Poland!

Kolejna edycja największych targów żywności i napojów w Polsce odbędzie się w dniach 5 – 7 kwietnia 2022 r. w EXPO XXI w Warszawie. W ramach targów na szczególną uwagę zasługuje sektor NutraFood  z szeroką ofertą produktów z zakresu nutraceutyków, gdzie prezentowane są zarówno surowce i dodatki, jak również produkty finalne - żywność i napoje funkcjonalne, suplementy diety, odżywki i inne produkty o działaniu prozdrowotnym.

Czytaj więcej