Dołącz do czytelników
Brak wyników

Zapobieganie chorobom

4 czerwca 2019

Przygotuj skórę na lato

0 479

Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych czy kosmetycznych warto zapewnić skórze odpowiednie wzmocnienie od wewnątrz. Latem trzeba pamiętać o nawodnieniu i pić dużo płynów. Ważna jest także zdrowa i zbilansowana dieta. Słone przekąski, kawa i alkohol odwadniają organizm – starajmy się ich unikać. Codzienne posiłki można dodatkowo wzbogacić o preparat EstroVita Skin, którego składniki korzystnie wpływają na wygląd i prawidłowe funkcjonowanie skóry.

„Okres zimowy sprzyja przesuszeniu skóry i powstawaniu podrażnień objawiających się świądem, pieczeniem oraz zaczerwienieniem. Jeśli z tymi problemami nie poradzimy sobie do lata, to promienie słoneczne i wysokie temperatury przyczynią się do ich nasilenia. Wobec tego, że okres letnich upałów zbliża się wielkimi krokami, warto od razu sięgnąć po dodatkowe wzmocnienie od środka np. w postaci suplementacji preparatem przeznaczonym dla osób dbających o wygląd i kondycję skóry EstroVita Skin.” – radzi dr n.med. Edyta Blus.

POLECAMY

Regularna suplementacja EstroVitą Skin daje doskonałe efekty. Preparat w postaci wysoko skoncentrowanej porcji kwasów tłuszczowych omega 3,6 i 9 błyskawicznie się wchłania. Zestaw witamin A, D3 i E, a także koenzym Q10 dostarczają skórze niezbędnych składników odżywczych, przynosząc jej wyczekiwaną ulgę. EstroVita Skin, jako preparat pochodzenia roślinnego, świetnie nadaje się również jako element uzupełniający codzienną dietę wegan i wegetarian. Już 1 łyżeczka preparatu dostarcza 100% dziennego zapotrzebowania na wszystkie kwasy z grupy omega. Butelka o pojemności 150 ml jest wystarczająca do przeprowadzenia 30. dniowej suplementacji, która pozwoli w zaledwie miesiąc przygotować cerę na nadejście lata.

Pamiętajmy także,  że absolutną bazą letniej pielęgnacji całego ciała jest stosowanie kremów z filtrem UV, które chronią skórę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Dodatkowo zapobiegają powstawaniu bolesnych oparzeń słonecznych, przebarwień czy nasileniu się zmian trądzikowych.

Więcej informacji na www.estrovita.pl

Przypisy