Dołącz do czytelników
Brak wyników

Zdrowe drinki przez cały rok

Artykuł | 24 sierpnia 2018 |
305

Proteinowe shake’i z owocami liofilizowanymi, które wprowadza właśnie na rynek Mixit.pl, producent musli i kasz do indywidualnego komponowania, to smaczny, wzmacniający drink dla każdego. Zrównoważony skład powoduje, że mogą go pić nie tylko sportowcy.

POLECAMY

Mixit Shake, który jest już dostępny na platformie internetowej producenta, przełamuje schemat, według którego po dodatkowe białko mogą sięgać tylko osoby uprawiające sport. Spośród podobnych proteinowych napojów wyróżnia go wyważony skład (22 g. izolatu białka serwatki CFM w porcji i 37 g. w 100 g.), dlatego może go pić każdy. Nowością są też owoce liofilizowane w składzie, dzięki którym w drinku dostajemy naturalne witaminy i błonnik.

- Nasz Shake jest uniwersalny. Zdrowy zarówno dla ludzi młodych, jak też starszych, czy matek karmiących. Dzięki zawartości witamin z owoców jest to napój na cały rok - podkreśla Tomasz Kępa z Mixit.pl.

Dodaje, że już po pierwszych tygodniach sprzedaży widać, że produkt okazał się rynkowym strzałem w dziesiątkę.

– Zainteresowanie jest ogromne. Pierwsza partia saszetek w trzech smakach: bananowym, bananowo-truskawkowym i kakaowym, rozeszła się w kilka dni. Produkcja ruszyła pełną parą i nie zwalniamy tempa - mówi Tomasz Kępa

Niedługo na stronie producenta pojawi się czwarty smak - borówkowy. Mixit Shake dostępny jest w saszetkach, które zawierają pięć porcji do przyrządzenia napoju oraz w tubach, które mają aż po 14 porcji odżywczego drinka. Dla ułatwienia miksowania Mixit wypuścił też estetyczny shaker, odpowiadający wielkością jednej porcji napoju.

***

Mixit.pl to producent musli i kasz do indywidualnego komponowania. Na swojej stronie internetowej oferuje do wyboru ponad 90 składników – różne rodzaje kasz i płatków zbóż, bakalie, owoce liofilizowane i inne dodatki. Mogą z nich powstać mieszanki bezglutenowe, niskocukrowe, czy np. bogate w błonnik.

***

Kontakt dla mediów

Magda Brozio

t.: 790.605.508

e.: magda.brozio@moondog-pr.com

Przypisy