Dołącz do czytelników
Brak wyników

Zasmakuj w Olejach Świata i pojedź w miejsce, które jest ci w smak!

Artykuł | 10 września 2018 |
273

Już 15 września startuje ogólnopolski konkurs, w którym można wygrać wycieczkę marzeń dla dwóch osób! Japonia, Meksyk, Maroko, Prowansja to tylko wybrane destynacje, o które będzie można powalczyć. Promocją wycieczkową objęte są wszystkie smaki serii Oleje Świata. Zgłoszenia można nadsyłać do 17 listopada.

POLECAMY

Kto nie marzy o dalekiej, egzotycznej podróży, pełnej wizualnych i zmysłowych przeżyć, tropikalnej przyrody, lazurowego morza, złotych zachodów słońca czy niebiańskich smaków i zapachów? Te marzenia już wkrótce mogą stać się rzeczywistością. Wszystko za sprawą konkursu „Zasmakuj w Olejach Świata”, który startuje już 15 września. Jak wygrać wymarzoną wycieczkę dla dwóch osób? Wystarczy przejść kilka prostych kroków:

 

  1. Przyjść do najbliższego sklepu oferującego produkty Oleje Świata od Oleofarm.
  2. Wybrać swój ulubiony smak - gama jest szeroka, każdy znajdzie coś dla siebie.
  3. Wysłać SMS pod numer 7057 o treści: Oleje.numer z paragonu wraz z uzasadnieniem wyboru smaku.

 

Na wszystkie odpowiedzi jury konkursu czeka do 17 listopada. Wynikizostaną ogłoszone na stronie internetowej: www.uniqueone.pl w zakładce REGULAMINY najpóźniej do 30 stycznia 2019 r. Oprócz wycieczki dla dwóch osób o wartości 15 000 PLN, do wygrania są także plecaki marki Dakine. Konkurs będzie wspierany działaniami online oraz materiałami promocyjnymi na terenie sklepów.

Więcej informacji oraz regulamin znajdują się na www.olejeswiata.pl/konkurs

Kontakt dla mediów

Małgorzata Skwira

Agencja PR.me

tel +48 790 028 144

email: m.skwira@pr-me.agency

 

Przypisy