Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wspólny konkurs firmy Podravka i sieci Carrefour

Artykuł | 15 listopada 2017 |
0 268

Kuchnia jak marzenie!

POLECAMY

13 listopada wystartowała akcja promocyjna firmy Podravka. W jej ramach za zakup produktów marek Vegeta i/lub Podravka w sklepach sieci Carrefour oraz wykonanie prostego zadania można wygrać nawet 10 000 zł! Konkurs potrwa do 17 grudnia 2017 r.

Konkurs „Kuchnia jak marzenie” to akcja realizowana przez firmę Podravka wspólnie z siecią Carrefour. Jak wziąć w niej udział? W terminie 13 listopada-17 grudnia 2017 r. wystarczy dokonać zakupu co najmniej dwóch produktów spośród marek Vegeta i/lub Podravka oraz dokończyć zdanie „Moja  kuchnia z Podravką/Vegetą to…”. Odpowiedź należy wysłać SMS-em na nr 7057 według wzoru SMAK.nr paragonu.Twoja odpowiedź lub poprzez formularz konkursowy dostępny na stronie www.kuchniasmaku.com. Rozwiązanie zadania konkursowego nie może przekraczać długości 160 znaków (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem SMAK i numerem dowodu zakupu).

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Wśród nich znajduje się 140 bonów zakupowych do sieci sklepów Carrefour oraz nagroda główna postaci kwoty 10 000 zł!

Akcja konkursowa potrwa do 17 grudnia br. Regulamin dostępny jest na www.kuchniasmaku.com oraz na stronie organizatora akcji Graf Sp. z o.o. www.graf.torun.pl.

 

Przypisy