Dołącz do czytelników
Brak wyników

Witmar wprowadza nowy produkt. O smaku, który wymarzyli sobie klienci

Artykuł | 2 sierpnia 2017 |
268

Sok Witmar POMARAŃCZA pojawi się 1 sierpnia w blisko 2000 sklepów w całej Polsce. Będzie czwartym smakiem, dostępnym pod tą marką. – Poszerzamy ofertę, skierowaną do młodych, dynamicznych ludzi, bo wiemy, że cenią sobie różnorodność – tłumaczy Maciej Jóźwicki, prezes Marwit Sp. z o.o., właściciela firmy.

POLECAMY

Witmar POMARAŃCZA

Nowy Witmar, jak pozostałe, też będzie sprzedawany w półlitrowych, zakręcanych butelkach PET. W każdej znajdzie się świeży sok, wyciśnięty z około sześciu dużych pomarańczy. Niepasteryzowany, przygotowany bez dodatku środków konserwujących, będzie przydatny do spożycia tylko przez 120 godzin po otwarciu.

Do tej pory w ofercie firmy dostępne były soki: MARCHEW, JABŁKO, JABŁKO GRANAT. W kwietniu firma odświeżyła wizerunek, chcąc przyciągnąć do siebie młodych klientów, którzy stanowią prawie 1/6 wszystkich konsumentów soków NFC (powstających nie z koncentratów, lecz z prawdziwych owoców). Wprowadziła więc nowe butelki, opatrzone nowoczesnymi, kolorowymi i przyciągającymi wzrok etykietami. Uruchomiła również stronę internetową i fanpage na Facebooku oraz Instagramie.

- Wprowadzenie na rynek nowego produktu to kolejny, naturalny etap rozwoju marki Witmar. Poszerzamy ofertę, żeby być jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla klienta - tłumaczy Maciej Jóźwicki dodając, że sam wybór smaku jest nieprzypadkowy. - Zbadaliśmy rynek i okazało się, że konsumenci soków NFC, zaraz po już dostępnych sokach, najchętniej spróbowaliby wariantu pomarańczowego – przekonuje, powołując się na badania przeprowadzone przez firmę analityczną IQS Research.

Powodem może być nie tylko wyjątkowy smak orientalnego owocu, ale również bogata zawartość witaminy C, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i nerwowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Świeży sok Witmar POMARAŃCZA
pojemność: 500 ml
wartości odżywcze w 100 ml soku:

  • Wartość energetyczna:189 kJ/44 kcal
  • Tłuszcz:< 0,5 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
  • Węglowodany:10 g
  • w tym cukry:10 g
  • Białko:< 0,5 g
  • Sól:< 0,01 g
  • Witamina C:49 mg (62% referencyjnej wartości spożycia)


Sugerowana cena: 4,49 zł

Przypisy