Dołącz do czytelników
Brak wyników

Witaminowe orzeźwienie na gorące lato

Artykuł | 18 lipca 2018 |
262

Ziarna do sałatek, Słoneczne Dni i Owocowe Love to nowości na letnie miesiące od Mixit.pl.

POLECAMY

Nowości pojawiły się w ofercie wraz z początkiem lata, czyli porą roku, kiedy chcemy odżywiać się bardziej lekkostrawnie i jednocześnie zapewnić sobie wszystkie składniki odżywcze.

W ofercie Mixit, producenta musli i kasz do indywidualnego komponowania, pojawiło się musli Słoneczne dni, których podstawą są płatki kukurydziane i egzotyczne owoce liofilizowane, Ziarna do sałatek, czyli nasiona słonecznika, pestki dyni, orzeszki piniowe i nasiona konopi oraz Owocowe love, czyli miks owoców liofilizowanych.

- Całkowitą nowością są Ziarna do sałatek, które można wziąć ze sobą gdziekolwiek się udajemy - mówi Tomasz Kępa, manager na Polskę w Mixit. - Pakowane w nieduże saszetki mogą towarzyszyć nam na krótkich i dłuższych wakacyjnych wyjazdach lub jako przegryzka, którą mamy w kieszeni.

Wszystkie nowe produkty są bezglutenowe, nie zawierają laktozy ani cukru.

***

Mixit.pl to producent musli i kasz do indywidualnego komponowania. Na swojej stronie internetowej oferuje do wyboru ponad 90 składników – różne rodzaje kasz i płatków zbóż, bakalie, owoce liofilizowane i inne dodatki. Mogą z nich powstać mieszanki bezglutenowe, niskocukrowe, czy np. bogate w błonnik.

***

Kontakt dla mediów

Magda Brozio

t.: 790.605.508

e.: magda.brozio@moondog-pr.com

 

Przypisy