Wędliny do koszyczka – czyli szynka z linii Natura marki Nove

Newsy

Podstawowym składnikiem wielkanocnego śniadania są jajka i to one, najczęściej w postaci przepięknych pisanek, jako pierwsze trafiają do koszyczka ze święconką. Oprócz jajek, chleba, przypraw i baranka nie może zabraknąć także wędlin. Szynka z linii Natura marki Nove sprawi,
że najważniejszy wielkanocny posiłek będzie nie tylko smaczny, ale i zdrowy.

Do świątecznego koszyczka trafiają zazwyczaj produkty, które najczęściej towarzyszą nam podczas codziennych posiłków. Jest to wyjątkowa, stara, zakorzeniona w polskiej kulturze tradycja i w większości domów dużą wagę przykłada się do tego, aby jej jak najlepiej sprostać.  W natłoku przedświątecznych zakupów często zapominamy jednak o czytaniu etykiet na produktach. W przypadku mięsa, istotne jest, aby pochodziło od producentów wykorzystujących składniki najwyższej jakości, bez konserwantów, fosforanów, barwników czy dodatków z symbolem „E”. Takie wymagania spełnia szynka z linii Natura marki Nove.  Nie zawiera laktozy oraz glutaminianów, dzięki czemu mogą po nią sięgnąć i cieszyć się posiłkiem nawet osoby uczulone na te składniki.  Do jej produkcji stosowane są natomiast: najlepszej jakości mięso, suszone warzywa – seler oraz marchew, ekstrakty owocowe, w tym acerole.

POLECAMY

Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o.  to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100 km na południe od Gdańska). Surowiec do produkcji mięsa  pochodzi z najlepszych zakładów, posiadających certyfikaty na zgodność z systemami uznanymi przed GFSI. Bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów gwarantuje Nadzór Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Dzięki nowoczesnej i efektywnej technologii produkcji opartej na ścisłej kontroli jakości i wysokiej higienie, gwarantowanym przez prowadzony w zakładzie system kontroli HACCP, Zakłady Mięsne Nove uzyskały uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE oraz posiadają certyfikaty BRC i IFS oraz zatwierdzone audyty wielkich międzynarodowych sieci. Zakłady mięsne Nove i linia Natura otrzymały licencję na używanie międzynarodowego symbolu przekreślonego kłosa, określającego bezglutenową żywność. W skład linii Natura wchodzą szynka, kiełbasa długa, kiełbasa krótka, kiełbasa krakowska, parówki, schab, szynka z tłuszczem. Produkty są paczkowane i dostępne na stoiskach samoobsługowych w Auchan, Tesco, Makro, Selgros.

//www.zmnove.pl

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI