Dołącz do czytelników
Brak wyników

Walentynkowe smakiod Mixit.pl - chrupiące owoce oblane czekoladą

Artykuł | 29 stycznia 2019 |
289

Chrupiące owoce liofilizowane w czekoladzie i mieszanka „Eliksir miłości” z czekoladą i guaraną, to smakołyki, jakie specjalnie z okazji Walentynek wypuszcza Mixit.pl - platforma internetowa specjalizująca się w musli i kaszach komponowanych na indywidualne zamówienie.

POLECAMY


Mixit.pl – lider rynku musli i kasz mieszanych na indywidualne życzenie także w tym roku nie zawiódł wszystkich, którzy nie mają jeszcze pomysłu na walentynkowy prezent. Platforma już w połowie stycznia wprowadziła kolorową, smakowitą mieszankę „Eliksir miłości” dedykowaną zakochanym oraz mieszankę suszonych mrozem owoców i orzechów oblanych wysokogatunkową czekoladą – mleczną i gorzką. W tej ostatniej smak liofilizowanych jagód, truskawek, malin, czarnej porzeczki i orzechów laskowych wzbogacają dodatkowo migdały (także oblane czekoladą).

Z kolei mieszance „Eliksir miłości”, podanej w romantycznej, kolorowej tubie zaprojektowanej przez czeskich ilustratorów: Tomski&Polanski, walentynkowej pikanterii dodają mielone nasiona guarany. Producent zadbał o wysoką jakość białej, mlecznej i gorzkiej czekolady wykorzystanej w obu produktach i ostrzega: spróbowanie walentynkowych mieszanek grozi zakochaniem od pierwszego chrupnięcia!

Eliksir miłości 

Mieszanka musli z czekoladą, owocami liofilizowanymi i mieloną guaraną

cena: 33,49 zł

waga: 580 g (5,77 zł/100 g)

Składniki: płatki owsiane chrupiące 36%, płatki jęczmienne 20%, płatki kukurydziane w białej czekoladzie 18%, płatki migdałów,i czekolada owocowa 7%, jagody liofilizowane w gorzkiej czekoladzie 5%, owoce liofilizowane, mielone nasiona guarany (Paulliniacupana).

Chrupiące owoce i orzechy w czekoladzie

Mieszanka owoców liofilizowanych i orzechów w czekoladzie

cena: 19,49 zł

waga: 180 g

Składniki: czarna porzeczka w mlecznej czekoladzie,orzechy laskowe w mlecznej czekoladzie,migdały w mlecznej czekoladzie, leśne jagody w gorzkiej czekoladzie z dodatkiem pokruszonych liofilizowanych truskawek, maliny w gorzkiej czekoladzie z proszkiem z liofilizowanych malin, truskawki w gorzkiej czekoladzie z proszkiem z liofilizowanych truskawek.

***

Mixit.pl to producent musli i kasz do indywidualnego komponowania. Na swojej stronie internetowej oferuje do wyboru ponad 90 składników – różne rodzaje kasz i płatków zbóż, bakalie, owoce liofilizowane i inne dodatki. Mogą z nich powstać mieszanki bezglutenowe, niskocukrowe, czy np. bogate w błonnik.

 

Przypisy