Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

27 lipca 2020

Tajemnicze mumio…

304

…powoli odsłania przed światem coraz więcej swych tajemnic. Chyba najwyższa pora, bo substancja ta znana jest i stosowana od tysiącleci. Intensywne badania prowadzone m.in. w Indiach, Rosji i Chinach, pozwoliły na rozszyfrowanie wielu zagadek i potwierdziły prozdrowotne właściwości „żywicy gór”.

Mumio występuje wyłącznie w wysokich górach Azji: Himalajach, Karakorum, Ałtaju, na Wyżynie Tybetańskiej oraz na Kaukazie. Tworzy się w zagłębieniach skał, gdzie szczątki roślin poddawane są długowiecznemu procesowi rozkładu w specyficznych warunkach surowego, wysokogórskiego klimatu.

POLECAMY

W składzie mumio udało się wyodrębnić wiele cennych składników, m.in. kwasy fulwowe, fosfolipidy, triterpeny, kwasy fenolowe oraz bogactwo witamin, minerałów i pierwiastków śladowych. Przeprowadzane testy kliniczne coraz częściej potwierdzają przekazy płynące z medycyny tradycyjnej, mówiące o tym, że mumio działa wzmacniająco na cały organizm, ze szczególnym wskazaniem na układ moczowy, pokarmowy, kości oraz stawy.

Nowością na rynku jest Mumio himalajskie (Shilajit extract) 400mg, marki Aliness, którego jakość gwarantuje firma SABINSA INDIE.

Informacje o produkcie:https://aliness.pl/pl/p/Mumio-himalajskie-Shilajit-extract-400mg-x-90-Vege-caps./277

UWAGA! W nieformalnym obiegu internetowym występuje duża liczba produktów o nazwie mumio, pochodzących z niewiarygodnych źródeł. Wśród nich trafiają się wyroby zafałszowane oraz wytwarzane niezgodnie z wymogami konsumenckimi oraz higienicznymi. Stosowanie niecertyfikowanych preparatów może być niebezpieczne dla zdrowia.

Przypisy