Sok funkcjonalny Rabenhorst Bogactwo Żelaza Plus – smaczny sposób na właściwy poziom żelaza

Newsy

Niemiecka marka Rabenhorst posiada 200 letnie doświadczenie w produkcji bezpośrednio tłoczonych soków, jej produkty znane są na całym świecie ciesząc się niezmiennie ogromnym zaufaniem konsumentów. Grupa odbiorców soków Rabenhorst stale rośnie, a gama produktowa regularnie poszerza się o kolejne, wyjątkowe produkty tworzone według niezmiennej filozofii marki, opartej na naturalności, czystości i najwyższej jakości. 

POLECAMY

Sok funkcjonalny Bogactwo Żelaza Plus marki Rabenhorst jest dietetyczną mieszanką bezpośrednio tłoczonych z owoców soków - soku gruszkowego, cytrynowego, wiśniowego z czarnej porzeczki, winogronowego oraz soku z jeżyn. Wzbogacony jest miodem, wysokojakościowym żelazem w postaci glukonianu II (glukonian żelaza (II) (600mg/100ml= 75mg czystego żelaza), czyli jednym z najlepiej przyswajalnych przez organizm związków żelaza, a przez to wysoce pożądanym w suplementacji, zawiera także witaminy C, B1, B2, B6 i B12. Ze względu na wysokie zawartości żelaza i witamin w Soku Bogactwo Żelaza Plus bardzo ważne jest jego dawkowanie, którego nie powinno się przekraczać.

Zalecane dzienne spożycie:
Dziewczynki od 10 lat i kobiety - 20 ml
Chłopcy od 10 lat do 18 lat - 15 ml
Mężczyźni od 19 i kobiety od 51 lat - 12,5 ml
Dzieci od 4 lat - 10 ml
Kobiety karmiące - 25 ml
Kobiety w ciąży - 40 ml

Warto wiedzieć, że nasz organizm nie potrafi samodzielnie produkować żelaza, dlatego konieczne jest jego dostarczanie wraz z żywnością, co nie jest takie proste z uwagi na trudną przyswajalność tego pierwiastka. Sok funkcjonalny Rabenhorst Bogactwo Żelaza Plus jest szczególnie polecany kobietom w ciąży i karmiącym, sportowcom, dziewczętom w okresie wzrostu, osobom na dietach, z chorobami żołądka lub jelit oraz kobietom w okresie menstruacyjnym. Już 100 ml soku Rabenhorst Bogactwo Żelaza Plus zaspokaja w 107 %  dzienne zapotrzebowanie dorosłego człowieka na żelazo oraz w 50 % na witaminy C, B1, B2 i B12.  Sok Bogactwo Żelaza Plus marki Rabenhorst jest w pochodzenia naturalnego i powstaje w procesie bezpośredniego tłoczenia. Tradycyjna butelka z ciemnego szkła chroni sok przed niepożądanymi i szkodliwymi dla zawartości promieniami słonecznymi. Sok dostępny jest w aptekach i dobrych sklepach ze zdrową żywnością. 

www.victualia.pl

* Rabenhorst jest niemiecką firmą rodzinną produkującą soki od 200 lat! Firma wykorzystuje całe swoje wieloletnie doświadczenie, kreatywność oraz wiedzę do tworzenia najwyższej jakości soków ze świeżych, zdrowych i najlepszych jakościowo warzyw i owoców. Soki Rabenhorst są naturalne, w zdecydowanej większości ekologiczne, niezwykle esencjonalne i aromatyczne. Dzieję się tak za sprawą unikalnego procesu produkcji, polegającego między innymi na powolnym tłoczeniu na zimno świeżych owoców prosto do butelek.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI