Dołącz do czytelników
Brak wyników

Smoothie z malinami, borówkami i otrębami

Artykuł | 20 sierpnia 2018 |
280

Smoothie to idealny sposób na orzeźwienie w gorące, letnie dni. Jest nie tylko smaczne, ale też szybkie i proste w wykonaniu. W wersji z malinami i borówkami dostarczy nam także sporej dawki witamin i minerałów.

POLECAMY

Składniki (2 porcje):

  • 250 g malin świeżych lub mrożonych
  • 250 g borówek świeżych lub mrożonych
  • 2 łyżki otrębów owsianych
  • woda Mama i ja (ilość według uznania)
  • szczypta cynamonu i kardamonu
  • miód (opcjonalnie)

Wykonanie:

1. Owoce przekładamy do misy miksera, dodajemy otręby, cynamon oraz kardamon. Wlewamy 1/2 litra wody Mama i ja i całość blendujemy.

2. Jeżeli jest to konieczne, dosładzamy miodem, ale owoce w tym roku są tak słodkie, że w zasadzie nie jest to konieczne.

3. Uzupełniamy smoothie wodą według uznania. W wersji dla dorosłych można dodać kilka kostek lodu i całość ponownie zmiksować.

4. Podajemy od razu lub przelewamy do kubka termicznego i zabieramy ze sobą do pracy czy na uczelnię.

 

WodaźródlanaMama i ja

Cena:

1,5 L – cena: 2zł    

0,5 L- cena: 1,50zł

0,33 L – cena: ok. 1,20 zł

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Mama i jato marka źródlanej wody niegazowanej. Produkt przeznaczony jest w szczególności dla niemowląt i małych dzieci, kobiet w ciąży oraz mam karmiących piersią. Mama i ja to marka należąca do firmy WOSANA S.A. Początki firmy sięgają 1991 roku, jej siedziba mieści się
w Andrychowie. Najwyższą jakość produktów zapewnia wdrożony przez firmę system zarządzania bezpieczeństwem żywności zgodny
z międzynarodową normą EN ISO 22000: 2008. Mama i ja posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Produkt dostępny jest
w sieciach: Real, Makro, Tesco, Kaufland, Netto, Carrefour, Selgros, Auchan, Eurosklep oraz w e-sklepach dodomku.pl, frisco.pl i bdsklep.pl.

WOSANA S.A.

PRODUCENT SOKÓW, NAPOJÓW I WÓD ŹRÓDLANYCH

WOSANA SPÓŁKA AKCYJNA

z siedzibą w Andrychowie przy ul. Batorego 35a, 34-120 Andrychów

tel. 033/ 873 41 51

fax 033/ 873 41 53

e-mail: marketing@wosana.pl

www.wodadladziecka.pl

 

Przypisy