Dołącz do czytelników
Brak wyników

Rozgrzewająca moc imbiru i porcja witamin idealna na chłodne dni – naturalny BIO Sok wieloowocowy z imbirem marki Rabenhorst

Artykuł | 12 października 2017 |
0 429

BIO Sok wieloowocowy z imbirem marki Rabenhorst to doskonała propozycja pełna smaku i naturalnie występujących witamin. Świetnie wpisuje się w jesienną i zimową aurę niosąc ze sobą aromatyczny zastrzyk słodkiej owocowej energii i imbirowej rozgrzewki.

Jest to pyszny delikatnie pikantny sok, który powstaje z kompozycji naturalnych i organicznych soków wyciskanych prosto ze świeżych owoców - jabłek, winogron oraz ananasów, połączonych ze świeżo wyciśniętym sokiem z imbiru. Sok jest tłoczony na zimno i w całości jest pochodzenia organicznego.  Wytłaczanie na zimno pozwala na zachowanie naturalnych witamin i wartości odżywczych oraz wyrazistego, aromatycznego smaku świeżych owoców. Sok wieloowocowy z imbirem BIO jest wolny od wszelkich konserwantów, barwników, aromatów, środków zakwaszających czy zagęszczających oraz dodatkowego cukru. Dodatek świeżego, pikantnego imbiru sprawia, że sok doskonale smakuje w chłodne dni, kiedy organizm potrzebuje rozgrzania. Sok marki Rabenhorst można spożywać na ciepło i na zimno. Już jedna szklanka soku zastępuje jedną z pięciu zalecanych porcji owoców i warzyw dziennie. Sok wieloowocowy z imbirem Bio marki Rabenhorst dostępny jest w butelce z ciemnego szkła, chroniącej zawartość przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Marka: Rabenhorst

Pojemność: 750 ml 

Cena: 14 zł 

Importer: Victualia Saluber

victualia.pl, rabenhorst.de 

 

* Rabenhorst jest niemiecką firmą rodzinną produkującą soki od 200 lat! Firma wykorzystuje całe swoje wieloletnie doświadczenie, kreatywność oraz wiedzę do tworzenia najwyższej jakości soków ze świeżych, zdrowych i najlepszych jakościowo warzyw i owoców. Soki Rabenhorst są naturalne, w zdecydowanej większości ekologiczne, niezwykle esencjonalne i aromatyczne. Dzieję się tak za sprawą unikalnego procesu produkcji, polegającego między innymi na powolnym tłoczeniu na zimno świeżych owoców prosto do butelek.

Przypisy