Dołącz do czytelników
Brak wyników

Polecamy

19 października 2021

Równowaga w pudełku

0 194

Pasja do gotowania i zdrowego stylu życia to jedno, wiedza i doświadczenie, to drugie. My połączyliśmy oba te składniki, tworząc dietę pudełkową na miarę XXI wieku. Naszym celem było stworzenie jedynego w swoim rodzaju cateringu, w którym smak, zapach i kompozycja dania mają takie samo znaczenie jak składniki odżywcze, które dostarczają. Wiemy, że jedzenie, musi przede wszystkim być dobre, dlatego ogromnie dbamy o to, by dostarczyć Ci niezapomniane wrażenia smakowe.

Doświadczenie jakie zdobyliśmy tworząc trzy bydgoskie restauracje pozwala nam na ciągły rozwój, daje ono gwarancję, że potrawy wychodzące z naszej równowagowej kuchni są przyrządzone w profesjonalny sposób. Dobieramy i dopasowujemy do siebie sprawdzone i świeże składniki. Łączymy je w niepowtarzalne dania, zamykamy smaki i aromaty w pudełku.

Nasze receptury, pieczołowicie przygotowywane przez team Elite Bydgoszcz z Olą Chołody i Karoliną Gruszecką na czele, daje wam pewność iż menu jest przetestowane i dopracowane pod każdym względem, dbamy o Twoje zdrowie ale także o samopoczucie ! Porządek na talerzu to porządek w głowie i w życiu.

Posiłki składające się na naszą dietę mają za zadanie nie tylko zadbać o dostarczenie Ci niezbędnych do życia makro i mikro składników, ale również wprowadzić równowagę w Twój plan dnia. Dzięki nam możesz zacząć regularnie i zdrowo jadać, nie tracąc czasu na gotowani .

Wyrównaj oddech w tym zabieganym świecie i jedz z głową, osiągając życiowy balans dzięki naszym posiłkom. Testujemy to, co gotujemy i dbamy o rozwój każdego jadłospisu, by żadne z dań nigdy Ci się nie znudziło. Podstawą naszej równowagi jest różnorodność smaków, zapachów i składników odżywczych. Świadczymy usługi cateringowe z troską o Twoje zdrowie.

W naszej ofercie znajdziesz :

Optymalną Równowagę, czyli dietę pełnoksładnikową , z którą wprowadzisz do Twojego życia zdrowe i zbilansowane posiłki.

Semi Równowagę do dieta czerpiąca siłę z  roślin, ale także ryb i owoców morza.

Zielona Równowagę t o dieta, która oparta jest w 100% na produktach pochodzenia roślinnego.

Hashimoto Równowagę skierowana dla osób z niedoczynnością tarczycy powinna być odpowiednio zbilansowana.

Senior Równowagę to dieta skierowana dla osób starszych, których dzienne zapotrzebowanie kaloryczne organizmu osób starszych jest mniejsze niż u osób pracujących.

Równowaga Niski indeks glikemiczny chroni przed gwałtownym wzrostem glikemii,  pomaga utrzymać optymalny poziom cukru we krwi.

Junior Równowagę to zbilansowane, smaczne i zdrowe menu dla dzieci,  uczniów.

Keto Równowagę  składa się głównie z wysokiej zawartości tłuszczów, umiarkowanej ilości białka i bardzo niskiej zawartości węglowodanów.

Wysokobiałkową Równowagę  skierowaną jest głównie do osób aktywnych fizycznie chcących zbudować masę mięśniową.

Sport Równowagę skierowaną jest do osób trenujących zawodowo sporty takie jak cross fit, sporty siłowe/wytrzymałościowe jak i grupowe.

Office Równowagę, która została stworzona dla osób, które chcą zjeść pyszne śniadanie oraz obiad w pracy. Dostępna również w wersji semi-wege

Dietę dr Dąbrwskiej, post dr Dąbrowskiej to rodzaj postu leczniczego, którego celem jest oczyszczenie organizmu oraz wzmocnienie go w walce z chorobami.

Po więcej informacji zapraszamy na nasze social  media :

https://rownowagawpudelku.pl/

https://www.facebook.com/cateringrownowaga/

https://www.instagram.com/rownowagawpudelku/

Przypisy