Dołącz do czytelników
Brak wyników

Przekąski z białkiem coraz popularniejsze

Artykuł | 18 października 2018 |
0 383

O tym, że białko dodaje energii i wspomaga organizm w walce tłuszczem wiedzą dziś nie tylko kulturyści. Dlatego składnik ten znaleźć możemy w coraz większej liczbie codziennych przekąsek.

 

Białko to świetny sprzymierzeniec wspomagający nasz organizm zarówno przy większym wysiłku fizycznym, jak i wtedy, kiedy chcemy utrzymać prawidłową wagę. Z jednej strony syci i zmniejsza łaknienie, z drugiej dodaje energii, przyśpiesza przemianę materii i regenerację. Dlatego coraz więcej producentów przekąsek dodaje ten proteiny do swoich produktów.

 

Potrzebę tę dostrzega m.in. Mixit.pl, platforma internetowa specjalizująca się w musli i kaszach komponowanych na indywidualne zamówienie oraz prozdrowotnych przegryzkach. Marka wprowadza całą linię dla wielbicieli białka. Co ważne – produkty są skomponowane w proporcjach, które są odpowiednie dla każdego, kto potrzebuje dodatkowej energii na co dzień - nie tylko dla sportowców czy osób regularnie uprawiających fitness.

– Zaczęliśmy kilka lat temu od śniadania, które jest naszą specjalnością, czyli kaszy z dodatkiem białka. Dziś oferujemy już całą gamę proteinowych smakołyków: od bezglutenowych batoników mixitek, przez kasze i czekolady, po owocowe drinki – mówi Tomasz Kępa z Mixit.pl. Dodaje, że marka używa wyłącznie wysokiej jakości białka serwatkowego CFM, które jest przyswajalne także przez większość osób nie tolerujących laktozy.

 

Marka zapowiada, że już wkrótce wprowadzi kolejną nowość – skierowaną do vegan i vegetarian, opartą na białku roślinnym pozyskiwanym z grochu.

 

Białko w postaci serwatkowej mączki lub czekolady można także dodawać do wszystkich indywidualnych mieszanek, komponowanych na stronie Mixit.pl

 

Drinki

Drinki Mixit to przeciwieństwo sztucznych proteinowych proszków, jakie znasz ze sklepów z odżywkami dla kulturystów. Smakują świetnie i naturalnie dzięki temu, że są oparte na bazie owoców liofilizowanych. Wybierać można w czterech smakach: bananowym, bananowo-truskawkowym, kakaowym, a od niedawna także jagodowym.

5porcji/ 29,99 zł lub 14 porcji / 79,99 zł

 

Mixitki

Wyrabiane ręcznie proteinowe batoniki dla każdego. Wybierać można między smakiem kakaowym a smakiem orzeszków arachidowych.

8 sztuk / 30,99

 

Czekolada

Czekolada, do której pasuje opis: „jem roślinne, więc jem zdrowe”? Tak to możliwe. Mixit tworzy takie czekolady – także w wersji proteinowej.

39,90 zł /250g

 

Kasza

Do wyboru kilka gotowych mieszanek kasz z dodatkiem protein: z czekoladą, z owocami, z kakao.

36,49 zł / 450 g

 

Przypisy