POZNAŃ SPORT EXPO – sportowe targi

Newsy

Po raz drugi, miłośnicy biegania, sportów outdoorowych spotkają się na targach sportowych – POZNAŃ SPORT EXPO. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-26 marca 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. 

 

POLECAMY

Targi to ciekawa propozycja dla osób aktywnych sportowo i półmaratończyków. Na POZNAŃ SPORT EXPO znajdziemy wiosenne kolekcje odzieży sportowej, butów, suplementów diety, sprzętu  sportowego czy odżywek. Wśród propozycji wystawców będą również książki poświęcone tematyce biegania, czy też zdrowego odżywiania.

Tak jak w poprzednich latach, wystartują z ulicy Grunwaldzkiej i finiszować będą na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, ale tym razem meta nie będzie się znajdować pod gołym niebem, lecz w hali!

W bezpośrednim sąsiedztwie stoisk targowych zlokalizowana będzie META 10. PKO Poznań Półmaratonu. Po raz pierwszy w historii imprez biegowych w Polsce meta nie będzie się znajdować pod gołym niebem, lecz w hali! Z tej okazji POZNAŃ SPORT EXPO odwiedzą  również kibice.

Ale to nie wszystkie korzyści dla osób, które odwiedzą POZNAŃ SPORT EXPO. W sobotę odbędą się interesujące prelekcje, które uzupełnią wiedzę osób uprawiających sport.

Poznań Półmaraton to także niebagatelni partnerzy. PKO Bank Polski i Międzynarodowe Targi Poznańskie tworzą doborowe grono przyjaciół poznańskiego biegu.

Wstęp na Targi POZNAŃ SPORT EXPO jest bezpłatny!

Więcej informacji: //sportexpo.mtp.pl/pl/

 

Kontakt dla mediów: Renata Hille | e-mail: renata.hille@mtp.pl |tel: +48/ 61 869 2128

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI