POSIŁKI DO ZADAŃ SPECJALNYCH DOSTĘPNE W BIEDRONCE

Newsy

M.E.A.L. to pierwsza polska marka spożywcza tak silnie nawiązująca do świata militariów. Produkty cechuje wysoka kaloryczność, treściwość, duże porcje i metalowe opakowania, które sprawdzą się w każdych warunkach. Od teraz do kupienia również w sieci sklepów Biedronka, umożliwiając konsumentom dostęp do sycących produktów, w niemal każdym zakątku Polski.  

POLECAMY

 

Mark M.E.A.L. została zainspirowana żywnością militarną. To właśnie takie korzenie mają  znane wszystkim konserwy, które zostały opracowane na potrzeby wojska w czasach napoleońskich. Taki sposób pakowania żywności zapewniał żołnierzom dostęp do wartościowych posiłków, które zachowywały długotrwałą świeżość – i były łatwe do przechowywania

Aby dostarczać wszystkim pasjonatom aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, dostęp do posiłków łatwych w konsumpcji, a do tego smacznych i sycących – powstały produkty marki M.E.A.L. Jak głosi hasło marki to „Solidna porcja stalowej rezerwy”. To doskonałe rozwiązanie dla wędkarzy, żeglarzy, fanów off-road’ów czy wypraw pieszych lub rowerowych. Produkty marki sprawdzą się również podczas wypoczynku na kempingu. Gotowe do natychmiastowego spożycia dania M.E.A.L. to pomysł na śniadanie, obiad lub kolację, które można sobie zafundować w każdej chwili – i w każdych warunkach. Idealne do zjedzenia prosto z puszki czy słoika.

Teraz, dzięki dostępności w sieci sklepów Biedronka, prawdziwi mężczyźni mogą zaopatrzyć się przed każdym czekających ich wyzwaniem, w solidną porcję sycącego jedzenia.

Produkty marki M.E.A.L. kupić można również w sieci sklepów Auchan, Carrefour, Kaufland, Makro, Selgros.

Już od 5 listopada 2019 w ofercie sklepów Biedronka klienci mogą nabyć dania takie jak: flaki, golonka w kapuście, gulasz wieprzowy, fasolka po bretońsku czy grochówka żołnierska. Akcja potrwa do wyczerpania zapasów.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI