Poczuj smak domowych chwil z nowym makaronem jajecznym od Lubelli

Newsy

Chwile spędzane z najbliższymi przy wspólnym stole z pewnością każdemu z nas kojarzą się z ciepłem i delikatnością. To czas, kiedy pielęgnujemy rodzinne więzi oraz tradycje, dzielimy się miłością
i oczywiście pysznymi potrawami, w które wkładamy całe serce. Podczas rodzinnych posiłków nie może zabraknąć zup. Warto dodać do nich nową, delikatną Lubellę Jajeczną, która przywoła smaki dzieciństwa!

Domowe zupy najlepiej komponują się z delikatnym, jajecznym makaronem, którego smak przywołuje ciepłe chwile spędzane przy wspólnym, rodzinnym stole. Czasem każdy z nas pragnie powrócić do znanych, domowych potraw, smaków i zapachów. Teraz można to zrobić w prosty sposób. Istnieje bowiem sprawdzone rozwiązanie, które sprawi, że nasze posiłki, a zwłaszcza zupy będą smakować jak tez czasów dzieciństwa! Wystarczy sięgnąć po nową Lubellę Jajeczną 5 jaj.

POLECAMY

Makaron delikatny jak domowy

Nowy makaron jajeczny do Lubellismakuje i wygląda jak domowy. Jak to możliwe? Sekret tkwi
w dodaniu do makaronu 5 jaj oraz trzykrotnym wałkowaniu ciasta. Wszystko to sprawia, że Lubella Jajeczna 5 Jaj jest niezwykle delikatna i smakuje jak makaron domowy. Przekonali się o tym konsumenci, którzy mieli okazję spróbować nowej propozycji od Lubelli.

  • 79% z nich uważa, że nowy makaron jajeczny od Lubelli jest delikatny jak domowy,
  • 78% przyznało, że wygląda jak domowy,
  • a 73% stwierdziło, że smakuje jak domowy.
  • Ponadto 86%uważa, że makaron jajeczny od Lubellipasuje do rosołu*.

Różnorodność kształtów

Nowy makaron jajeczny od Lubelli jest idealnym dopełnieniem pysznych, domowych zup.
W szczególności pasuje do uwielbianego przez wszystkich rosołu, ale takżezpowodzeniem sprawdzi się w wielu innych domowych zupach, takich jak na przykład: pomidorówka, grzybowa czy owocowa. Do wyboru mamy także różne kształty makaronu: nitki krajankę i wstążki. Ponadto nowa Lubella Jajeczna 5 Jaj dostępna jest w dwóch różnych opakowaniach: poręcznym 250g oraz rodzinnej paczce 400g. To jednak nie wszystko! Makaron typu nitki ułożony jest w opakowaniu w wygodny sposób, dzięki czemu mamy pewność, że się nie pokruszy i będzie taki, jaki lubimy najbardziej

Wybierz swój ulubiony i poczuj smak domowych chwil z nową Lubellą Jajeczną!

//www.lubella.pl/

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI