Poczuj moc kolorów z nowościami marki Liebherr!

Newsy

Kolor to styl. Kolor to charakter. Kolor to moc. Marka Liebherr stworzyła nową linię chłodziarko-zamrażarek, które pozwalają na prawdziwą rewolucję kuchennych przestrzeni. Linia ColourLine jest odpowiedzią na gorące, ponadczasowe, jesienne trendy. Mocne barwy połączone z niezawodną technologią tworzą duet, który zawróci w głowie wszystkim fanom designu i nie tylko.

POLECAMY

Jesienne trendy kochają kolor. W tym roku projektanci stawiają na tzw. barwną dominantę. Element, który przyciągnie wzrok i nada przestrzeni niepowtarzalnego charakteru. Klasyczne kuchenne wnętrza przełamane soczystym dodatkiem stają się nietuzinkowe, a co najważniejsze przetrwają każdą próbę czasu. Tej jesieni, to właśnie chłodziarko-zamrażarki w nowoczesnym wydaniu, pozwolą na stworzenie projektu doskonałego.

Egzotyczny twist

Zielona chłodziarko-zamrażarka? Dokładnie w odcieniu Kiwi Green. Premierowy model CNkw4313 to propozycja dla osób, które poszukują przyjemnego powiewu świeżości w kuchennym aneksie. Jej kolor wywołuje niewymuszony uśmiech na twarzy, dodaje energii i przenosi myślami w tropikalny świat natury. Jest stylowy i stanowi świetne remedium na jesienną chandrę. W tym sezonie gramy w zielone!
 
CNkw4313_HIGHRES.jpg

Zimna tonacja

Dla fanów chłodniejszych barw powstał model CNfb4313 Frozen Blue. Jest mocny, wyrazisty i elegancki. Jego kolor od kilku sezonów króluje zarówno we wnętrzach kuchennych, jak i przestronnych salonach. Pozwala skupić myśli i sprzyja podejmowaniu decyzji. Tak więc idealnie współgra z częstymi kulinarnymi dylematami. Po prostu – to urządzenie dla wymagających i osób kochających skandynawskie wnętrza.
 
CNfb4313_HIGHRES.jpg

Dawka energii

Energetyczny model CNno4313 w kolorze Neon Orange to propozycja, która ociepli każde pomieszczenie. Jest dynamiczny i odważny. Już sama jego nazwa przywodzi na myśl aromatyczną, kalifornijską pomarańczę. Świetnie sprawdzi się w roli rozświetlającego kuchnię akcentu. Aż chce się go otworzyć!
CNno4313-20_gg.JPG

Nie tylko kolor 

Premierowe urządzenia marki Liebherr z linii ColourLine to nie tylko niezwykła paleta barw. To również najwyższa jakość materiałów połączona z niezawodnymi systemami chłodniczymi. Wymienione chłodziarko-zamrażarki posiadają systemy:

NoFrost - produkty są zamrażane obiegowym powietrzem chłodzącym, a wilgoć jest odprowadzana na zewnątrz. Dzięki temu w zamrażarce nie tworzy się zbędny lód, a produkty spożywcze nie ulegają oszronieniu. Koniec z uciążliwym rozmrażaniem!

SuperFrost - umożliwia obniżenie temperatury części mrożącej w super krótkim czasie do minus 32 stopni Celsjusza. To sposób na zachowanie wartości odżywczych i doskonałego smaku zamrażanych produktów.

DuoCooling - temperatura zarówno w chłodziarce, jak i zamrażarce jest precyzyjnie określona i kontrolowana przy pomocy dwóch niezależnych obiegów chłodniczych. Dzięki temu nie dochodzi do przenoszenia się zapachów i wysuszania produktów.

Nowoczesne technologie urządzeń uzupełnia klasa efektywności energetycznej A++.

Liebherr CNkw4313 Kiwi Green: 2 599 złotych brutto
Liebherr CNfb4313 Frozen Blue: 2 599 złotych brutto
Liebherr CNno4313 Neon Orange: 2 599 złotych brutto
Więcej informacji na www.poznajmockolorow.pl

***
Liebherr – Jakość. Design. Innowacja.

Liebherr od ponad 60 lat definiuje najwyższe standardy w dziedzinie chłodnictwa. Tworzy urządzenia wyróżniające się zaawansowanymi technologiami i nowoczesnym designem. Wachlarz produktów obejmuje zarówno urządzenia domowe jak i profesjonalne. Liebherr kładzie nacisk na ciągłą optymalizację efektywności energetycznej urządzeń przy jednoczesnym skupieniu się na jakości komponentów. Dlatego projektowanie i produkcja ważnych podzespołów odbywają się we własnych fabrykach m.in w Niemczech i Austrii. Grupa Liebherr kształtuje postęp technologiczny w wielu innych obszarach. Jest czołowym producentem maszyn budowlanych i górniczych, turbin wiatrowych, żurawi morskich oraz rozwiązań transportowych, w tym lotniczych. Wymiana wiedzy i doświadczeń między spółkami zwiększa wewnętrzną innowacyjność. Firma zarządzana przez członków rodziny Liebherr posiada ponad 130 przedstawicielstw i zatrudnia ponad 43 000 pracowników w 50 krajach.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI