Pij wodę, będziesz piękna!

Newsy

Odpowiednie nawodnienie ogranizmu nie tylko umożliwia jego właściwe funkcjonowanie, ale ma też niebagatelny wpływ na urodę. Woda pozytywnie wpływa na stan skóry, włosów, paznokci oraz całej sylwetki. Dlatego chcąc zachować piękny wygląd, trzeba pamiętać o odpowiedniej porcji płynów w ciągu dnia.

Człowiek w 70% składa się z wody, z czego aż do 20% znajduje się w skórze. Dlatego nawet niewielkie zaburzenia w gospodarce wodnej organizmu są widoczne na naszej cerze. Skóra staje się poszarzała, sucha i szorstka, jest bardziej podatna na działanie czynników zewnętrznych. Wzrasta ryzyko infekcji, mogą pojawiać się zmiany skórne. Włosy i paznokcie stają się słabsze i łamliwe. Aby tego uniknąć wystarczy zadbać o odpowiedinie nawodnienie.

Żeby zachować zdrowy wygląd, osoby dorosłe powinny pić 30 ml na każdy kilogram masy ciała. Należy jednak pamiętać, że podczas upałów zapotrzebowanie na wodę zwiększa się - mówi ekspert Bartłomiej Pomorski z Akademii Dietetyki Sportowej.

POLECAMY

Woda jak kosmetyk

Ponieważ woda nawilża skórę od wewnątrz, działa bardziej efektywnie niż niejeden kosmetyk. Poprawia ukrwienie, elasyczność i jędrność skóry. Odpowiednie nawodnienie sprawia, że cera wygląda zdrowo i promiennie. Woda pozytywnie wpływa też na stan włosów i paznokci.

Żeby jeszcze lepiej wykorzystać pozytywne dla urody działanie wody, marka OSHEE wzbogaciła ją o cynk, selen i witaminę A, tworząc nową linię – wód kwiatowych OSHEE Vitamin Water Beauty. Zastosowane składniki poprawiają kondycję skóry, pomagają w zachowaniu młodości. Formuła wód kwiatowych OSHEE jest wolna od wszelkich konserwantów, słodzików, barwników i aromatów.

Niezwykła, niskokaloryczna woda witaminowa jest dostępna w dwóch niepowtarzalnych smakach: kojącej lawendy i subtelnej róży. Poręczna butelka OSHEE Vitamin Water Beauty o pojemności 555 ml przyciąga wzrok kolorową, kwiatową etykietą w stylu vintage. W tej postaci będzie idealnym uzupełnieniem damskiej toaletki oraz letniej diety, której podstawę stanowi optymalne nawodnienie.

 

O OSHEE:

OSHEE jest międzynarodowym liderem innowacji w kategorii produktów funkcjonalnych. Firma jako pierwsza na świecie wprowadziła do sprzedaży naturalne napoje izotoniczne. W portfolio OSHEE znajdują się min. napoje izotoniczne, napoje funkcjonalne oraz seria produktów witaminowych takich jak batony musli i proteinowe, musy funkcjonalne i produkty w 100% naturalne. Produkty OSHEE podbijają świat – marka jest obecna już w 45 krajach na 6 kontynentach. Na rynku polskim oraz na kilku rynkach europejskich marka już od kilku lat jest liderem w kategorii napojów izotonicznych i witaminowych.

OSHEE to marka stworzona z pasji do wygrywania. Jeśli podążasz za swoim celem, walczysz do końca i swoje porażki traktujesz jako część Twojego sukcesu - OSHEE jest właśnie dla Ciebie.

Od momentu powstania OSHEE inspiruje i motywuje do działania konsumentów na całym świecie, koncentrując się na promowaniu aktywności fizycznej oraz zachęcaniu do aktywnego stylu życia.

OSHEE motywuje. OSHEE inspiruje. OSHEE daje energię do walki z codziennymi wyzwaniami. OSHEE to działanie. OSHEE to rozwój i ciągłe doskonalenie.

OSHEE to okrzyk zwycięstwa na mecie!

OSHEE to radość po ciężkiej walce.

LIVE, FIGHT, WIN!

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI