Pierwsza kawiarnia Etno Cafe w Gdyni

Newsy

To już dziewiętnasty lokal polskiej firmy kawowej w kraju.

POLECAMY

W gdyńskim centrum Batory otworzyła się właśnie kolejna, dziewiętnasta już kawiarnia Etno Cafe w kraju. To drugi lokal znanej marki kawowej w Trójmieście.
Etno Cafe Batory ma kształt wyspy i znajduje się na parterze galerii, tuż przy wejściu głównym. Kawiarnia stanowi wejście do strefy Food Hall, która gromadzi lubiane koncepty gastronomiczne. Zlokalizowana w samym sercu miasta, ma szansę stać się jednym z najważniejszych punktów na kawowej mapie Gdyni.
Kawomaniacy znajdą tu kraftowe kawy, które w dużej mierze przez port w Gdyni docierają do Polski z plantacji w Ameryki Południowej, Afryce i Azji. Do tego: autorskie desery, bajgle oraz dwie nowości – Cold Brew Coffee Nitro z nalewaka i Brew Bar, czyli miejsce, w którym zaparzane są kawy alternatywne.
Kawiarnia nawiązuje designem do najbardziej charakterystycznych i lubianych lokali sieci – stąd kultowe już wzory roślinne, przykuwający uwagę neon Etno Cafe i znany motyw papug. Lokal został wyposażony także w musztardowo-butelkowe fotele łódzkiej firmy 366 Concept, która wskrzesza XX-wieczne ikony polskiego wzornictwa.
- Nie zwalniamy tempa. Kontynuujemy naszą strategię dynamicznego rozwoju, powiększając rodzinę Etno Cafe o kolejne punkty na mapie Polski. Już w kwietniu kolejne otwarcie - pierwsza kawiarnia naszej sieci zawita do Łodzi – powiedział Łukasz Mrowiński, CEO Etno Cafe.
 
Etno Cafe
Jedna z najbardziej dynamicznych polskich marek kawowych. Dzięki synergii własnej palarni, sieci 18 kawiarni i browaru kawowego produkującego Cold Brew Coffee, pierwszą polską kawę “parzoną” na zimno dostępnej w szerokiej dystrybucji, stworzyła nową jakość na polskim rynku kawy.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI