Pasty warzywne Podravka w nowej odsłonie!

Newsy

Nowa szata graficzna opakowań past warzywnych Podravka Ajvar, Relish i Pindżur podkreśla charakter premium i naturalność produktów.

Pasty warzywne Podravka są obecne na polskim rynku od lat, z roku na rok zdobywając coraz większe grono zwolenników. Wszystko to za sprawą oryginalnej, chorwackiej receptury oraz wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych, dojrzałych w śródziemnomorskim słońcu warzyw. Pasty warzywne Podravka: Ajvar ostry, Ajvar łagodny, Pindżur oraz Relish nie zawierają konserwantów i stanowią doskonały dodatek do wielu dań, m.in.: do dań mięsnych, z grilla, do warzyw, doskonale smakują także do kanapek, tostów, zapiekanek i pizzy.

POLECAMY

Nowa szata graficzna opakowań ma na celu podkreślenie charakteru premium past warzywach Podravka. Matowe etykiety z wyraźnie wyeksponowanymi warzywami, akcentują ich naturalność i wykorzystanie składników najwyższej jakości. Zmianie uległa również kolorystyka wieczek past warzywnych, która symbolizuje smak produktu: zielony oznacza smak łagodny, a czerwony ostry.

Nowa szata graficzna past warzywnych Podravka ma na celu wyróżnienie produktu na półce oraz ułatwienie konsumentowi rozpoznanie i rozróżnienie wariantów smakowych.

//www.podravka.pl/

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI