Parówki na wiele sposobów z linią Natura marki Nove

Newsy

Parówki kojarzone są głównie z posiłkiem spożywanym na śniadanie. Przygotowuje się je łatwo i szybko. Dzięki produktom wysokiej jakości, takim jak parówki z linii Natura marki Nove możemy z nich stworzyć dania nie tylko pyszne, ale też kreatywne i na każdą okazje.

POLECAMY

Parówki to produkt, który zawsze cieszył się popularnością wśród dzieci i studentów. Nie należą do typowych, wykwintnych dań, ale dzięki odpowiedniemu przygotowaniu mogą zaskoczyć niejednego smakosza. Przy tworzeniu oryginalnych dań, warto postawić na takie wyroby, które w swym składzie nie zawierają „E” dodatków oraz barwników.

Parówki w nowym wydaniu

Jedną z ciekawszych form podania parówek jest połączenie ich z ciastem francuskim. Przybiera ono nowego wymiaru po dodaniu ulubionych produktów, np. białych szparagów, i zawinięciu ciasta  na wiele zaskakujących sposobów. Tak podane przekąski z powodzeniem sprawdzą się na każdej imprezie oraz podczas rodzinnych posiłków. Parówki warto wykorzystywać również jako zamiennik wobec dużo bardziej kalorycznej kiełbasy dodawanej do leczo, bigosu czy makaronowych zapiekanek. Dania i przekąski  powstające z ich udziałem nie są kosztowne i dodatkowo nie wymagają   wielogodzinnych zmagań w kuchni. Warto zwrócić uwagę na odpowiedni dobór produktów, które w swym składzie zawierać będą jak największą ilość mięsa. Parówki z linii Natura nie zawierają glutaminianów, laktozy, fosforanów, glutenu, barwników oraz „E” dodatków, a swym smakiem zadowalają podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy.

 

Parówki z linii Natura marki Nove

Masa netto: 240g ( 4,99 zł/ szt.)

Opakowanie MAP ok 600g

Cena: ok. 17,00- 22,00 zł/ kg

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI