Dołącz do czytelników
Brak wyników

Orzechy marki Kresto – sposób na smaczny powrót do szkoły

Artykuł | 24 sierpnia 2018 |
0 267

Ostatnie dni wakacji upływają zwykle pod znakiem przygotowań do powrotu do szkoły. Po letnim odprężeniu bardzo ważne jest, aby odpowiednio wspierać pracę mózgu, pamięć i koncentrację uczniów, którzy już za moment ponownie zajęci będą wytężona nauką. Pomóc w tym mogą orzechy Marki Kresto. Świetnie sprawdzą się w roli pożywnego drugiego śniadania, a dodatkowo dostarczą najmłodszym niezbędnych im składników odżywczych.

POLECAMY

 

Orzechy na pamięć i koncentrację

Choć orzechy włoskie, laskowe czy fistaszki to produkty dobrze znane, niestety nie cieszą się popularnością wśród dzieci. Warto to zmienić i już od najmłodszych lat zachęcać pociechy do ich spożywania, zarówno w formie samodzielnej przekąski, jak i dodatku do dań czy deserów. Poza walorami smakowymi orzechy są skarbnicą wielu witamin oraz składników mineralnych.Zawarty w orzechach włoskich kwas lanolinowy działa bezpośrednio na komórki nerwowe, co pomaga zwalczać nadpobudliwość, przemęczenie, stres oraz kłopoty ze snem.
Z kolei fistaszki są źródłem białka, a orzechy laskowe nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), które wspomagają zrzucanie zbędnych kilogramów.

Orzechy Kresto, zapakowane w niewielkie, poręczne opakowania, doskonal esprawdzą się w roli drugiego śniadania zabieranego do szkoły. To nie tylko smaczna alternatywa słodyczy, ale też zdrowa przekąska,  która może stanowić dodatek do owsianki lub sałatki skomponowanej z warzyw lub owoców.

 

Orzechy fistaszki marki KRESTO
Dostępne gramatury: 150 g, 500 g
Sugerowane ceny detaliczne: 150 g - 2,69 zł/szt.; 500 g - 7,89 zł/szt.

Orzechy laskowe marki KRESTO
Dostępne gramatury: 100 g, 200 g, 500 g
Sugerowane ceny detaliczne: 100 g - 8,99 zł/szt.; 200  g - 13,99 zł/szt.; 500 g  - 29,99 zł/szt.;

Orzechy włoskie marki KRESTO
Dostępne gramatury: 100 g, 500 g
Sugerowane ceny detaliczne: 150 g - 7,99 zł/szt.; 500 g - 28,99 zł/szt.

VOG Polska Sp. z o.o.

ul.Przemysłowa 8

96-100 Skierniewice

www.vog.pl

Przypisy