Orzechy marki Kresto – sposób na smaczny powrót do szkoły

Newsy

Ostatnie dni wakacji upływają zwykle pod znakiem przygotowań do powrotu do szkoły. Po letnim odprężeniu bardzo ważne jest, aby odpowiednio wspierać pracę mózgu, pamięć i koncentrację uczniów, którzy już za moment ponownie zajęci będą wytężona nauką. Pomóc w tym mogą orzechy Marki Kresto. Świetnie sprawdzą się w roli pożywnego drugiego śniadania, a dodatkowo dostarczą najmłodszym niezbędnych im składników odżywczych.

 

POLECAMY

Orzechy na pamięć i koncentrację

Choć orzechy włoskie, laskowe czy fistaszki to produkty dobrze znane, niestety nie cieszą się popularnością wśród dzieci. Warto to zmienić i już od najmłodszych lat zachęcać pociechy do ich spożywania, zarówno w formie samodzielnej przekąski, jak i dodatku do dań czy deserów. Poza walorami smakowymi orzechy są skarbnicą wielu witamin oraz składników mineralnych.Zawarty w orzechach włoskich kwas lanolinowy działa bezpośrednio na komórki nerwowe, co pomaga zwalczać nadpobudliwość, przemęczenie, stres oraz kłopoty ze snem.
Z kolei fistaszki są źródłem białka, a orzechy laskowe nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), które wspomagają zrzucanie zbędnych kilogramów.

Orzechy Kresto, zapakowane w niewielkie, poręczne opakowania, doskonal esprawdzą się w roli drugiego śniadania zabieranego do szkoły. To nie tylko smaczna alternatywa słodyczy, ale też zdrowa przekąska,  która może stanowić dodatek do owsianki lub sałatki skomponowanej z warzyw lub owoców.

 

Orzechy fistaszki marki KRESTO
Dostępne gramatury: 150 g, 500 g
Sugerowane ceny detaliczne: 150 g - 2,69 zł/szt.; 500 g - 7,89 zł/szt.

Orzechy laskowe marki KRESTO
Dostępne gramatury: 100 g, 200 g, 500 g
Sugerowane ceny detaliczne: 100 g - 8,99 zł/szt.; 200  g - 13,99 zł/szt.; 500 g  - 29,99 zł/szt.;

Orzechy włoskie marki KRESTO
Dostępne gramatury: 100 g, 500 g
Sugerowane ceny detaliczne: 150 g - 7,99 zł/szt.; 500 g - 28,99 zł/szt.

VOG Polska Sp. z o.o.

ul.Przemysłowa 8

96-100 Skierniewice

www.vog.pl

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI