ONYX w Biedronce

Newsy

Już od 17 grudnia świąteczna promocja nowego dzbanka ONYX + 2 wkłady filtrujące Maxfor wzbogacające wodę w magnez. Promocyjne ceny tylko w sklepach sieci Biedronka!

POLECAMY

Filtr dzbankowy Aquaphor ONYX to nowość w ofercie. Dwa eleganckie kolory, designerskie kształty oraz niezwodny licznik zużycia wkładu filtrującego to doskonałe uzupełnienie zaawansowanej technologii filtrowania wody pitnej opatentowanej przez Aquaphor. W zestawie znajdują się trzy wydajne wkłady Maxfor Mg2+. Jest to jedyny dzbanek filtrujący na rynku o pojemności 4,2 litra, a dzięki temu, iż jest wykonany ze szkła organicznego jest równocześnie wyjątkowo lekki i odporny na stłuczenie.

Specjalne ceny również na uniwersalne wkłady B25 Maxfor w ekonomicznym opakowaniu 2+1. Wkłady Maxfor zawierają Aqualen. Zapobiegają osadzaniu się kamienia i zmiękczają wodę. Usuwają żelazo i aktywny chlor, metale ciężkie, pestycydy oraz produkty ropopochodne. Niwelują nieprzyjemny smak i zapach. Oczyszczają wodę z rdzy i innych zanieczyszczeń mechanicznych. Wkłady Aquaphor B25 Maxfor posiadają najwyższa na rynku wydajność 200 litrów. Dzięki zastosowaniu bakteriostatycznych jonów srebra wkłady mogą być bezpiecznie stosowane przez 2 miesiące. Wydajność filtrowania jest uzależnioną od jakości wody kranowej.

Uniwersalne wkłady filtrujące Aquaphor B25 Maxfor pasują m.in. do filtrów Brita Maxtra, Dafi Unimax, Laica bi-flux, BWT Gourmet, Anna Duomax oraz innych.

Produkty Aquaphor dostępne są we wszystkich sklepach Biedronki.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI