Oliwki z czosnkiem krojonym w oleju z ziołami: wykwintny dodatek do fantazyjnych dań!

Newsy

 

Śródziemnomorska beztroska, relaks, słońce i błękitne niebo – to wszystko przypomina o letnim wypoczynku i sprawia, że wracamy pamięcią do radosnych, letnich chwil. Momenty te można przywołać także teraz, gdy za oknem deszcz i plucha. Wystarczy otworzyć słoiczek aromatycznych oliwek z czosnkiem krojonym w oleju z ziołami OLE!, aby znów przenieść się na ulice skąpane w promieniach południowego słońca.

POLECAMY

Oliwkowi smakosze docenią oryginalny aromat przysmaku OLE!. Oliwki otoczone wyjątkową mieszanką ziół, wzbogacone wyrazistą nutą czosnku zapewnią wykwintne doznania kulinarne i sprawią, że nawet najprostsze dania zyskają intrygujący wymiar. Niebanalna fuzja smaków stworzona przez to szczególne połączenie to gwarancja zarówno udanego wieczoru we dwoje, jak i odświętnej kolacji dla najbliższych.Dzięki najwyższej jakości składnikom ten przysmak OLE! zapewni gościom niezapomniane smakowe wrażenia i na długo zapisze się w ich pamięci.

Ta śródziemnomorska przekąska to doskonała inspiracja do kulinarnych eksperymentów. To także wspaniały pretekst na rodzinne spędzenie czasu. Wspólne przyrządzenie posiłku dla najbliższych może być doskonałą zabawą, której finał stanie się niezwykłą ucztą dla oczu i podniebienia.
Z wykorzystaniem tego oliwkowo-czosnkowego duetu nawet codzienna sałatka zyska dodatkowy wymiar. Oliwki sprawdzą się też doskonale w aromatycznej paście, którą można podać zarówno na kanapce, jak i chrupiących krakersach. Wystarczy zmiksować z nimi kilka suszonych pomidorów, świeżą bazylię i pietruszkę oraz odrobinę oliwy, by uzyskać feerię smaków, która zostanie na długo w Twoim domowym repertuarze dań.

Oliwki z czosnkiem krojonym w oleju z ziołami OLE!

Pojemność: 314ml

Cena: około 9 zł

Więcej na: www.wole-ole.pl

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI