Nowy BIO mus z daktylami HOLLE – pyszna, naturalnie słodka przekąska tylko z owoców

Newsy

Nowy mus w ofercie marki Holle to pyszny, ekologiczny smakołyk w wygodnej tubce z dużym korkiem. Jest naturalny, soczyście owocowy a swoją wyjątkowa słodycz zawdzięcza dodatkowi daktyli. Nowy bio mus jest świetną propozycja dla rodziców stawiających w menu swoich dzieci na naturalne, bezpieczne produkty organiczne oraz ciekawe smaki w wygodnej formie. 

Ekologiczny mus Holle to naturalne połączenie trzech składników: jabłek, jagód i daktyli. Całość tworzy pyszny, pachnący słodkimi owocami smakołyk, za którym przepadają nie tylko maluszki, ale także wszyscy miłośnicy naturalnych, owocowych smaków. Mus ma gładką konsystencję, bez grudek i pestek, a jego gęstość jest idealnie dostosowana do możliwości półrocznego dziecka.

POLECAMY

Mus składa się w 100% z przetartych owoców pochodzących wyłącznie z rolnictwa biodynamicznego. Składniki są organiczne, ekologiczne, wyhodowane zgodnie z rytmem natury. Produkt posiada certyfikat Demeter, gwarantujący jego bardzo wysoka jakość. Nie zawiera glutenu, białka mleka, jaj, soli, wody, cukru, dodatku sztucznych aromatów, barwników i konserwantów. Mus dostępny jest w wygodnych saszetkach z dużym korkiem, który ułatwia odkręcanie oraz daje większe zabezpieczenie przed przypadkowym połknięciem zakrętki przez malucha.

Nowy ekologiczny Mus z jabłka z jagodami i daktylami od 6. miesiąca życia marki Holle to idealna przekąska w domu, w czasie podróży i spacerów. Słodki smak i bezpieczny, naturalny skład zachęca do jedzenia nie tylko najmłodszych, ale także wszystkich miłośników natury i ekologicznych przekąsek.

www.holle.pl

Marka: Holle

Waga netto: 90 g

Cena:  ok. 5 zł

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI