Nowość w ofercie marki Kresto – mieszanki nasion w 5 smakach

Newsy

Do szerokiej gamy produktów marki KRESTO dołączyła nowość – mieszanka nasion w 5 wersjach. Ta chrupiąca propozycja pełna jest nie tylko dobroczynnych właściwości, ale także walorów smakowych. Co więcej, dzięki swojej różnorodności idealnie sprawdzi się w roli przekąski, jak i dodatku do ulubionych dań.

Z jak ziarno

POLECAMY

Najnowsza pozycja w ofercie marki KRESTO stanowi odpowiedź na stale rosnące zainteresowanie klientów, produktami odznaczającymi się wysoką jakością oraz cennymi wartościami odżywczymi. Składniki, które znajdziemy w mieszankach marki KRESTO znane są, bowiem jako bogate źródło witamin, minerałów i błonnika. Do wyboru mamy, aż 5 kompozycji smakowych: słonecznik - pestki dyni (50 g i 300 g), słonecznik - pestki dyni - jagody goji (50 g i 300 g), słonecznik - pestki dyni – orzeszki pinii (50 g i 300 g), słonecznik - pestki dyni - siemię lniane (300 g), słonecznik - pestki dyni - siemię lniane – sezam (300 g). Opakowanie w wersji mniejszej - 50 g, z łatwością zapakujemy do pracy lub szkoły z kolei większe – 300 g, będzie idealne do domowego użytku. W zależności od naszych upodobań mieszanki marki KRESTO mogą posłużyć, jako samodzielna przekąska, zdrowy zamiennik posiłku lub dodatek do sałatek, panierek, farszów, owsianek czy też jogurtów. Wachlarz możliwości zależy jedynie od naszej wyobraźni, jednak niezależnie od wyboru sięgając po mieszanki marki KRESTO otrzymamy to, co najlepsze prosto z natury.            

Firma VOG Polska Sp. z o.o.  powstała w 1994 roku, początkowo pod nazwą KRESTO- Polska. W 1999 pozyskała nowego właściciela VOG AG-austriackie przedsiębiorstwo z centralno-europejską kompetencją, własnymi spółkami w 7 krajach, doświadczeniem w produkcji win i oleju jadalnego, jak również w imporcie oraz w handlu produktami spożywczymi i przemysłowymi. W 2004 firma VOG wdrożyła system HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) stanowiący dla konsumenta gwarancję wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktów. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku, jak również doskonaląc system zarządzania bezpieczeństwem żywności, wprowadzony został system oparty na wymaganiach standardu IFS (International Food Standard) w ramach, którego każdego roku przeprowadzana jest certyfikacja poświadczająca zgodność z wyznaczonymi normami.

VOG Polska Sp. z o.o. //www.vog.pl/

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI