Nowość! Twój sposób na głód–Lunch BoxyRed Fork marki Eisberg

Newsy

W codziennym pędzie i nadmiarze obowiązków często zapominamy o regularnym spożywaniu posiłków. Tymczasem to właśnie zbilansowana dieta stanowi jeden z najistotniejszych elementów zdrowego stylu życia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom świadomych konsumentów, marka Eisberg przygotowała rozwiązanie - Lunch Boxy Red Fork świetne sprawdzą się jako pełnowartościowy posiłek, który swobodnie możemy zabrać ze sobą w podróż, dopracy czy na uczelnię.

Recepta z kategorii „To Go”

POLECAMY

Lunch Boxy to kontynuacja dobrze już znanej linii Red Fork. Cztery propozycje, które dotychczas obecne były na sklepowych półkach, zostały uzupełnione o kolejne cztery wersje. Ich podstawę stanowią także świeże sałaty, oryginalnie dobrane składniki i wyraziste dressingi. Tworząc nowe, różnorodne kompozycje smakowe marka Eisberg zadbała, by każdy znalazł coś dla siebie. Lunch Box
z pomidorami suszonymi i orkiszem
wzbogacony o pestki dyni to bogactwo witamin i minerałów –idealne rozwiązanie dla dbających o linię i racjonalne odżywianie. Cezar z kurczakiemto z kolei klasyczna propozycja, która nigdy się nie nudzi. Soczyste białe mięso, chrupiące grzanki, mix sałat
i dressing tworzą zestaw, który poskromi największy głód. Lunch Box Szynka surowa
z granatem
to niecodzienne połączenie. Na amatorów oryginalnych wrażeń smakowych czeka więc słodycz owocu granatu, która doskonale wzbogaci smak szynki i ziół. Z kolei entuzjaści kuchni meksykańskiej z pewnością docenią wariant z drobiowym kebabem, nachosami i meksykańskąsalsą.

Wyróżnikiem linii Red Fork jest charakterystyczny czerwony widelec. Nie inaczej jest w przypadku  Lunch Boxów Red Fork, które również uzupełnione zostały o ten, jakże przydatny element. Poręczne opakowanie nowych produktów od Eisberga chroni zawartość i idealnie nadaje się jako towarzysz do pracy, szkoły, na trening czy w podróż.

Lunch Boxy Red Forkmarki Eisberg

Wersje smakowe:

6 – Z pomidorami suszonymi i orkiszem (masa netto: 150 g)

7 – Cezar z kurczakiem (masa netto: 140 g)

8 – Szynka surowa z granatem (masa netto: 110g)                                                          

9 – Kebab z nachosami (masa netto: 100 g)

Data przydatności do spożycia: 7 dni

 

Grupa Eisberg z siedzibą w Zurychu w Szwajcarii to jeden z liderów w  Europie i numer jedenw Szwajcarii i Europie Wschodniej w zakresie produkcji świeżych sałatek typu convenience, warzyw i owoców.

 

Firma posiada trzy zakłady produkcyjne w Szwajcarii, po jednym w Polsce, Rumunii i na Węgrzech. Zakład zlokalizowany w Legnicy zaopatruje partnerów handlowych w kraju, ale także w Niemczech, Czechach i na Słowacji. Klientami Eisberg Polska są największe sieci handlowe oraz gastronomiczne.

www.eisberg.pl/

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI