Nowoczesne dania gotowe – Kasztotta i Risotto Łowicz

Newsy

Łowicz w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnego konsumenta wprowadził nową linię dań gotowych w 2 minuty na bazie ryżu i kaszy. Cztery propozycje to połączenia wartościowych kasz lub ryżu z warzywami i odpowiednio dobranymi przyprawami, które tworzą słynne risotto lub nowoczesne kaszotto w pełnowartościowej, smacznej i gotowej do odgrzania formie.

Szeroko rozumiana kategoria dań gotowych notuje dynamiczny rozwój, natomiast sprzedaż tych tradycyjnych – utrzymuje się na stabilnym poziomie. Rosnące zainteresowanie nowymi rozwiązaniami w tej kategorii wskazuje, że jest to perspektywiczny segment rynku, który będzie się rozwijał. Właśnie dlatego Łowicz wprowadził innowacyjną nowość, która odpowiada na aktualne potrzeby i wpisuje się w zmieniające się oczekiwania konsumentów. Nowe dania gotowe marki Łowicz to propozycje dla osób, którym zależy na szybkich, pożywnych i smacznych posiłkach. Propozycja Łowicza to dania pełne wartościowych składników, które zostały zapakowane w wygodną i lekką saszetkę. Do przygotowanie ciepłego posiłku wystarczą zaledwie 2 minuty w kuchence mikrofalowej. Obecnie dostępne są cztery różne dania do wyboru:

POLECAMY

  • Kaszotto z  kaszą bulgur, papryką i czerwoną fasolą
  • Kaszotto z kaszą pęczak, kukurydzą, fasolką szparagową
  • Kaszotto z kaszą gryczaną, cebulą i suszonymi podgrzybkami
  • Risotto z ryżem, jarmużem i suszonymi pomidorami

Zgodnie z rekomendacjami dietetyka – które znajdziemy także na opakowaniach – Kaszotta i Risotto Łowicz to doskonałe propozycje na lekki obiad lub kolację. Nowoczesne dania Łowicz zawierają szczególnie cenione składniki, a kasze i ryż zostały dobrane przy współpracy z marką Lubella – ekspertem od zbóż. Produkty nie zawierają konserwantów ani wzmacniaczy smaku. Ich skład sprawia, że stanowią cenną alternatywę także dla wegetarian, a każde kaszotto to źródło błonnika.

Lekkie i wygodne opakowanie, a w nim poracja w sam raz na jeden posiłek to rozwiązanie idealne – można je odgrzać wszędzie i zabrać ze sobą na przykład do pracy. Folia, z której są wykonane opakowania, pozwala na podgrzewanie w mikrofalówce – jest bezpieczna dla produktu i nie wpływa na walory smakowe dania.

Kaszotta i Risotto Łowicz to pierwsza od długiego czasu tak duża innowacja w kategorii dań gotowych! Łowicz łączy wygodę z wiarygodnością oraz jakością i wyznacza nowe trendy na rynku.

 

Producent: Agros Nova Food

Cena sugerowana na półce: 5,99 PLN

Typ i wielkość opakowania jednostkowego: saszetka, 250 g

Typ i wielkość opakowania zbiorczego: karton, 8 x 250g

***

ŁOWICZ to rodzina produktów owocowych i warzywnych: dżemów, konfitur, powideł, żurawin, borówek, syropów owocowych, sosów, produktów pomidorowych oraz gotowych dań warzywno-mięsnych. Marka towarzyszy polskim rodzinom od 1965 roku i jest ceniona za wysoką, sprawdzoną jakość oraz doskonały smak. Łowicz to marka z tradycją, która wciąż się zmienia, wraz z oczekiwaniami konsumentów, ich preferencjami kulinarnymi i estetycznymi, stylem życia, a także ilością czasu, jaką przeznaczają oni na przygotowanie posiłków. Wyróżnia się na rynku swoją polskością, tradycją, niekwestionowaną jakością i przystępną ceną. Badania potwierdzają, że konsumenci mają do Łowicza zaufanie. To lider rynku dżemów i sosów oraz silny gracz numer trzy w kategoriach produktów pomidorowych, w daniach gotowych i syropach owocowych.

 

Dodatkowych informacji udzieli:
Dorota Liszka
Manager ds. Komunikacji Korporacyjnej  
d.liszka@maspex.com, tel. +48/33-873-10-80 

Twitter: @Dorota_Liszka

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI