Napój Very Aloe – letnia nowość od marki Wosana

Newsy

W trakcie ciepłych dni chętniej sięgamy po różnorodne, gazowane napoje, które niestety niekorzystnie wpływają na nasze zdrowie. Wszystkim poszukującym zdrowszej i orzeźwiającej alternatywy polecamy nowość od marki Wosana – napój VERY ALOE, pełen nie tylko oryginalnego smaku, ale i dobroczynnych właściwości aloesu.

Siła aloesu

POLECAMY

Pozytywne działanie aloesu znane jest już od stuleci. W jego składzie znajduje się ponad 200 substancji odżywczych, z czego większość stanowią polisacharydy - cukry złożone, niezbędne w utrzymaniu silnego systemu odpornościowego. Wkomponowanie aloesu do codziennej diety pomaga także łagodzić objawy zmęczenia, przyśpiesza odchudzanie oraz oczyszcza układ trawienny, dzięki czemu organizm lepiej przyswaja wszystkie potrzebne mu mikro i makro elementy.

Napój VERY ALOE

W najnowszej propozycji od marki Wosana odnajdziemy kawałki aloesowego miąższu pełne powyższych zalet, które dodatkowo nadają mu aromatyczny, tropikalny smak. Co więcej, napój VERY ALOE marki Wosana produkowany jest bez dodatku konserwantów i sztucznych barwników, w technologii rozlewu aseptycznego. Ze względu na swoje dobroczynne działanie polecany jest osobom w każdym wieku. Napój VERY ALOE marki Wosana dostępny jest w poręcznych butelkach o pojemności 0.5 l, co pozwala na sięgnięcie po niego zawsze, gdy tylko poczujemy pragnienie.

Napój VERY ALOE:

0,5 L- cena: ok. 3 zł

www.wosana.pl

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI