Mleka smakowe – nowość od OSM Piątnica

Newsy

W odpowiedzi na oczekiwania konsumentów, OSM Piątnica dynamicznie rozwija swoje portfolio i wprowadza kolejną nowość – mleka smakowe. Produkt wyróżnia się wyjątkowym smakiem, prostym, naturalnym składem, ergonomiczną butelką o nowoczesnej szacie graficznej oraz optymalną pojemnością.

Kategoria mlek smakowych w ostatnich latach odnotowuje znaczny wzrost sprzedaży, a grupa konsumentów tego produktu systematycznie się poszerza. Rosnąca popularność mleka smakowego wynika z utrzymującego się trendu na szybkie przekąski. Konsumenci, pomimo codziennego pośpiechu, coraz częściej szukają alternatyw dla niezdrowych przekąsek. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest wprowadzenie nowości przez OSM Piątnica.

POLECAMY

Smaczne z natury

Mleka smakowe to połączenie naturalności, delikatnej konsystencji oraz wyśmienitych kompozycji smakowych. Dostępne są w czterech wersjach: smakowita truskawka, tropikalny banan, zmysłowa czekolada oraz szlachetna wanilia. Powstają one wyłącznie z najwyższej jakości naturalnych składników. W procesie produkcji wykorzystywane jest mleko pochodzące z gospodarstw spełniających wysokie normy jakościowe. Mleka smakowe OSM Piątnica są również źródłem cennych wartości odżywczych. Stanowią źródło dobrze przyswajalnego wapnia, witamin B2 oraz B12, a także cynku i potasu. Dzięki temu mogą być stałym elementem zdrowej i zbilansowanej diety zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Produkt „on the go” sprawdzonej marki

Poręczne, niewielkie opakowania o intensywnych kolorach, z wygodną nakrętką, przyciągają wzrok i sprawiają, że produkt wyróżnia się na sklepowej półce. Zastosowanie nowoczesnych butelek PET wolnych od bisfenolu A jest również gwarancją bezpieczeństwa, szczególnie w kontekście najmłodszych. To także wyjście naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, którzy w codziennym zabieganiu poszukują produktów praktycznych i wygodnych. Mleko smakowe łatwo przechowywać w torbie czy plecaku i zabrać ze sobą do pracy czy szkoły. Mleka smakowe OSM Piątnica, sprawdzonej, polskiej marki, cieszącej się dużym zaufaniem Polaków, to pewny wybór z dynamicznie rozwijającej się kategorii produktów „on the go”.

O firmie OSM PIĄTNICA:

OSM Piątnica to polska spółdzielnia mleczarska należąca do ponad 2 tys. rolników prowadzących gospodarstwa na Mazowszu, Kurpiach i Podlasiu. Spółdzielnia rozpoczęła swoją działalność ponad 40 lat temu, od początku uznając za swój priorytet dbałość o najwyższą jakość, naturalność i innowacyjność produktów. To właśnie pasja do natury i wieloletnia konsekwencja w oferowaniu jej walorów pozwoliły firmie stać się jedną z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się mleczarni w kraju i na świecie zdobywając przy tym zaufanie rzeszy konsumentów. Najlepszym tego dowodem są liczne wyróżnienia i nagrody m.in. przyznany tytuł Superbrands 2018. Marka Piątnica uplasowała się na 6. pozycji wśród najbardziej polecanych przez konsumentów marek w Polsce. Równocześnie zajęła 1. miejsce w kategorii nabiał, potwierdzając swoją silną pozycję w branży mleczarskiej.

Oferta Spółdzielni obejmuje szeroki asortyment produktów mleczarskich takich jak Serek Wiejski, którego jest pierwszym producentem w Polsce, świeże śmietany, ser mascarpone, świeże twarogi w klinku, serki do smarowania (marki Twój Smak, Twój Smak Puszysty i Milandia) oraz produkty fermentowane – jogurty naturalne, jogurty typu greckiego z owocami, kefiry oraz zsiadłe mleko. Piątnica to pierwsza w Polsce firma mleczarska, która wprowadziła na polski rynek Mleko Wiejskie w innowacyjnej butelce z uchwytem, świeże Mleko Ekologiczne – pochodzące z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych z terenów Kurpi Zielonych oraz Bez laktozy – pozbawiony charakterystycznego słodkiego posmaku, pełen witamin i wartości odżywczych świeży bezlaktozowy produkt mleczny.

Spółdzielnia jako pierwsza w Polsce wdrożyła kompleksowy program poprawy jakości surowca. W związku z tym z początkiem kwietnia 2016 r. dostawcy mleka do OSM Piątnica rozpoczęli żywienie krów paszami bez składników modyfikowanych genetycznie (GMO). Efektem tych działań było wprowadzenie przez Spółdzielnię na opakowaniach jej produktów specjalnego oznaczenia: „Bez GMO. Z mleka od krów karmionych paszami bez GMO”. Jest to dla konsumentów swoistym potwierdzeniem, że OSM Piątnica do produkcji swoich wyrobów wykorzystuje składniki wolne od genetycznie zmodyfikowanych organizmów, chroniąc naturalne środowisko.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI