Marwit poszerza ofertę zup. W sprzedaży pojawił się krem z ogórków kiszonych

Newsy

Zupa krem z ogórków kiszonych z koperkiem to najnowsza propozycja w ofercie gotowych dań marki Marwit.

POLECAMY

- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Chcemy, by konsumenci mogli cieszyć się smakiem dobrze znanej w Polsce zupy w formie nowoczesnego i modnego kremu.  Jednocześnie zależy nam, by nasi kosnumenci uzupełnili codzienne menu o przysmak dostarczający organizmowi wielu cennych dla zdrowia substancji – tłumaczy Anna Pawłowska-Kruzińska – kierownik ds. marketingu Marwit Sp. z o.o.

Zupa sprzedawana będzie w opakowaniach o gramaturze 500g. Produkt nie zawiera glutenu, substancji konserwujących, barwników oraz wzmacniaczy smaku. Po otwarciu nadaje się do spożycia w ciągu 24 godzin. Zupę można podgrzać w mikrofalówce lub w garnku.

- To szybka, a jednocześnie zdrowa przekąska. Idealna dla osób zapracowanych, ale też aktywnych, które potrzebują wartościowego posiłku po treningu. Dzięki wygodnemu opakowaniu można ją błyskawicznie przygotować np. w mikrofalówce – dodaje Anna Pawłowska-Kruzińska.

Nowa zupa trafiła do sklepów w pierwszej połowie maja. W dystrybucji pozostały inne kremy marki – z marchwi, buraków brokułów, pomidorów, soczewicy i kalafiorów.

Marwit Sp. z o.o to największy w Polsce producent świeżych soków, założony w 1993 roku przez Macieja Jóźwickiego. W ofercie posiada także surówki, zupy i zdrowe przekąski. Firma jest również właścicielem marek Witmar, Ogrody Natury oraz Oskoła. Jest zdobywcą tytułów Produkt Roku 2016, Dobra Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma, laureatem rankingu Gazele Biznesu oraz zdobywcą tytułu Teraz Polska. Ostatnio Marwit uhonorowano także tytułami SuperBrands Polska Marka 2018 oraz Jakość Roku 2017.

Marwit Sp. z o.o. – największy w Polsce producent świeżych soków, założony w 1993 roku przez Macieja Jóźwickiego. W ofercie posiada świeże soki, Surówki Premium, Smoothie, Zupy krem, marchewki Marwitki, Sałaty raz, dwa, trzy. Firma jest również właścicielem marek Witmar, Ogrody Natury oraz Oskoła. Jest zdobywcą tytułów Produkt Roku 2016,  Dobra Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma oraz laureatem rankingu Gazele Biznesu, doceniającym najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa w Polsce.

//marwit.pl/pl/pressroom
 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI