Marchewkowe opalanie z Beta Karotenem Aliness

Newsy
O wpływie beta-karotenu na organizm napisano już całe książki. Powszechnie wiadomo, że jest prowitaminą witaminy A, że neutralizuje rodniki w organizmie, że wzmacnia system immunologiczny, chroni przewód pokarmowy i drogi oddechowe przed infekcjami, wpływa na obniżenie cholesterolu, poprawia wzrok, opóźnia procesy starzenia się… To zaledwie mała część dobroczynnych działań, jakie oferuje beta-karoten.
Warto więc się z nim zaprzyjaźnić. Szczególnie w sezonie letnim, ponieważ na lato Beta-Karoten ma dla nas coś ekstra: znacznie pomaga w uzyskaniu ładnej, równej opalenizny o pożądanym odcieniu. Jeżeli tylko będzie go w organizmie pod dostatkiem, to skóra zyska dodatkową ochronę przed promieniowaniem UV, a jednocześnie będzie wytwarzać więcej naturalnego pigmentu, który nie tylko wyrówna, ale i przedłuży trwałość opalenizny. Należy jednak systematycznie przyjmować beta-karoten w zalecanych dawkach, przynajmniej na dwa tygodnie przed opalaniem i oczywiście nie wolno zapominać o stosowaniu kosmetyków z filtrami.
Komu nie do końca smakują soki marchwiowe, może skorzystać z suplementu diety:
 
 
Naturalny BetaKaroten 15 mg (ProWitamina A 25 000 IU), marki Aliness, zawierający CaroCare®, opatentowaną europejską postać naturalnego beta-karotenu pochodzącego z biofermentacji.
Więcej informacji znajduje się na stronie producenta://aliness.pl/pl/p/Naturalny-BetaKaroten-15-mg-ProWitamina-A-25-000-IU-x-100-tab.-vege/124

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI