Dołącz do czytelników
Brak wyników

Magiczna noc dla dzieci chorych na raka

Artykuł | 21 września 2018 |
263

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

POLECAMY

Maciej Muszyński to jeden z najwybitniejszych iluzjonistów w Polsce, finalista programu „Mam talent”, emitowanego na antenie stacji TVN. Jego pokazy to nie tylko seria sztuczek i iluzji, ale spektakularnie wyreżyserowane, magiczne opowieści.

W swoim repertuarze mistrz wykorzystuje najtrudniejsze projekty iluzjonistyczne na świecie. Magik potrafi zaczarować swoim występem publiczność, dlatego udział w widowisku z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem. Na scenie nie zabraknie niezwykłych atrakcji, m.in. znikającej modelki, lewitującej wysoko nad ziemią asystentki, fruwającego fortepianu czy spektakularnego przecięcia iluzjonisty na pół, po którym odcięte nogi same odjadą na rowerze. To tylko część wielkiego pokazu magii i czarodziejskich sztuczek, którego będziemy świadkami.

Pokaz Magii odbędzie się 15 grudnia 2018 r. w Sali Audytoryjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego. Dochód ze sprzedaży wejściówek będzie przeznaczony na leczenie małych podopiecznych fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, która już od 27 lat pomaga małym pacjentom Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu. Przez ten czas pomogła ponad 5000 dzieci cierpiących na raka oraz zainicjowała wybudowanie jednego z najnowocześniejszych szpitali w Polsce – Przylądka Nadziei.

Bilety na Pokaz Magii w wykonaniu Macieja Muszyńskiego można kupić na stronie www.eventim.pl w cenie: 90 zł, 120 zł i 140 zł (normalne) oraz 45 zł, 60 zł i 70 zł (ulgowe). Udział w tym niecodziennym wydarzeniu to niezapomniane przeżycie i wspaniały pomysł na mikołajkowy lub gwiazdkowy prezent, zarówno dla dzieci i dorosłych.

 W razie pytań zachęcam do kontaktu:
Laura Piórek
Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”

kom. 662 239 879 | tel. 71/712 77 33

 

Przypisy