Letnia dieta sokowa Bio

Newsy

Nasze programy oczyszczające stworzone zostały we współpracy z dietetykiem. Składniki wykorzystane w diecie sokowej We Love Eco pochodzą wyłącznie z certyfikowanych upraw ekologicznych. Nasze soki zamykamy w szklanych butelkach - tylko szklane opakowania zapewnią bezpieczeństwo i odpowiednią jakość soków, do których nie dostają się substancje toksyczne, jak w przypadku soków zamykanych w plastikowych butelkach.

POLECAMY

Cel diety: odkwaszenie i oczyszczenie organizmu, jego wzmocnienie oraz dostarczenie kompleksowej dawki witamin i mikroelementów. Dieta sokowa stanowi wsparcie na drodze do zdrowszego odżywiania.

Efekt: wzmocnienie organizmu i jego odporności, poprawa samopoczucia, zyskanie dodatkowej energii, utrata zbędnych kilogramów, poprawa stanu cery, włosów i paznokci, uzupełnienie brakujących wartości odżywczych, mikroelementów i witamin, wypracowanie zdrowych nawyków żywieniowych.

Detoks jednodniowy - skierowany do osób, które chcą dostarczyć organizmowi witamin i minerałów, pomijanych często w codziennym jadłospisie, do osób przemęczonych, osłabionych, przeziębionych, po kuracji antybiotykowej. Ponadto kurację jednodniową możemy potraktować jako wstęp do kuracji kilkudniowej, jako opcję zapoznawczą - czyli mówiąc kolokwialnie, sprawdzamy jak reaguje nasz organizm wyłącznie na posiłki w ciekłej postaci.

Detoks 3 i 5-cio dniowy - im dłużej trwa dieta sokowa tym głębszych i trwalszych efektów jej stosowania możemy się spodziewać. Procesy oczyszczania i detoksykacji organizmu są wówczas długotrwałe.

OH! Summer - Dieta Letnia
Działanie: oczyszczające, nawilżające, energetyzujące, odświeżające

Przebudzenie
Hydration
melon, seler naciowy, gruszka, jabłko, cytryna

I śniadanie
Refresh Green
nać pietruszki, seler, ogórek, jabłko, cytryna, koper włoski, oliwa z oliwek

II śniadanie 
Watermelon Chill
arbuz, maliny, pomarańcza, jabłko, mięta

obiad
Red Tonic
burak, pomarańcza, guarana, imbir, cytryna

kolacja 
Pharma-C
marchew, pomarańcza, jabłko, cytryna, pieprz cayenne

przed snem
Gold Rush 
ananas, woda kokosowa, cytryna, nasiona chia

 

Pracujemy wyłącznie na ekologicznych składnikach, a nasze butelki są szklane. Wysyłka na terenie całego kraju. 

Więcej informacji na: //weloveeco.pl/

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI