Kupcy wybierają Mlekpol

Newsy

Dwie nagrody główne oraz cztery wyróżnienia zdobyła Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol w Grajewie w konkursie Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich. Te ważne branżowe nagrody dla produktów przyznawane są przez właścicieli i kierowników sklepów z całej Polski.

POLECAMY

Konkurs Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich jest jednym z najważniejszych wydarzeń polskiej branży spożywczej. W głosowaniu internetowym wyłaniane są te produkty i usługi, które wpływają na rozwój handlu detalicznego i przynoszą sklepom największe dochody. Konkurs nadzoruje Instytut Badawczy KANTAR TNS Polska.

Mlekpol to jeden z największych producentów żywności w Polsce. Priorytetem Spółdzielni jest jakość i naturalność produktów, które wprowadzamy na rynek. Cieszymy się, że kupcy dostrzegają nasz wysiłek i wybierają produkty marek Łaciate, Rolmlecz, Maślanka Mrągowska  i inne z naszego szerokiego portfolio. – mówi Małgorzata Cebelińska, Dyrektor Handlu Spółdzielni z Grajewa.

 (fot. Mlekpol - na zdjęciu Dorota Grabowska Dział Marketingu SM Mlekpol, Bartosz Grochal Rzecznik Prasowy SM Mlekpol)

 

W tym roku Mlekpol zdobył dwie główne nagrody – Złote Paragony w kategoriach mleko i w kategorii jogurty i desery mleczne. Statuetkę otrzymało Mleko Łaciate UHT 3,2 % oraz Serek homogenizowany Rolmlecz waniliowy. Wyróżnieniami Kupcy nagrodzili Maślankę Mrągowską naturalną (w kategorii Napoje mleczne),  serek śmietankowy  Łaciaty naturalny (w kategorii Serki kanapkowe i sałatkowe), masło extra Łaciate (kategoria Masła) oraz Mix Łaciaty (w kategorii Margaryny i miksy).

 

Dziękujemy Kupcom za zaufanie. Możemy zapewnić, że cały czas intensywnie pracujemy nad nowymi ciekawymi propozycjami produktów które będą odpowiedzią na potrzeby sklepów
i oczywiście konsumentów.
– podsumowuje otrzymane nagrody Małgorzata Cebelińska.

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI