Dołącz do czytelników
Brak wyników

Kultowy serek homogenizowany w nowym funkcjonalnym opakowaniu

Artykuł | 12 lipca 2017 |
262

SM MLEKPOL wprowadza serek o smaku waniliowym Rolmlecz w poczwórnej porcji.

POLECAMY

Znany od kilku pokoleń serek z krówką zawsze był hitem sprzedaży w swojej kategorii. Od kilkunastu miesięcy zainteresowanie konsumentów tym produktem jeszcze wzrosło. Bardzo nas to cieszy. Konsumenci w uwagach do nas zwykle prosili abyśmy nic w ich ulubionym serku nie zmieniali. Pojawiła się jednak prośba o wielopak. Spełniliśmy ją, i już w sprzedaży pojawiły się pierwsze czteropaki serka homogenizowanego Rolmlecz o smaku waniliowy - mówi Ewa Gromadzka, kierownik marketingu SM MLEKPOL w Grajewie.

Serek Rolmlecz nie zawiera sztucznych dodatków i konserwantów.  Unikalna receptura i technologia produkcji czyni go niepowtarzalnym na rynku. To zdrowa, pełnowartościowa przekąska, znakomita baza deserów, wyśmienity dodatek do owoców, ciast i naleśników. Teraz serki homogenizowane Rolmlecz o smaku waniliowym dostępne są także w wygodnym poczwórnym opakowaniu w 4 porcjach  po 150 g.

W ofercie marki Rolmlecz znajdziemy także serki homogenizowane: waniliowy z laską wanilii,  naturalny, truskawkowy i poznański.

Przypisy