Kultowa marka doceniona jako produkt regionalny!

Newsy

BOLERO w plebiscycie Doceń Polskie!

Regionalne produkty wyróżniają się na tle innych nie tylko smakiem, ale i jakością. Często wiąże się z nimi wieloletnia tradycja, dzięki czemu nadal mamy możliwość spróbowania wielu legendarnych smaków w niezmienionej przez lata formule. Tak jest również z lodami BOLERO, pochodzącymi z północy Polski. To marka, do której wielu polaków ma sentyment, chętnie wracając myślami do dziecięcych lat, kiedy to lody marki BOLERO były bardzo popularne na polskich półkach sklepowych. Wyjątkowość tych lodów została ostatnio zauważona oraz doceniona przez ekspertów, którzy przyznali jej certyfikat jakości produktu "Doceń Polskie” przyznawany przez ekspertów z branży spożywczej

Doceniamy Polskie

Doceń Polskie to program promocyjny realizowany już od 2011 roku. Jego głównym celem jest promocja polskich produktów wysokiej jakości. Plebiscyt odbywa się co kwartał, wówczas zostaje powołana specjalna loża ekspertów związanych zawodowo z żywnością oraz technologią żywienia. 31 lipca w Sosnowcu odbył się kolejny, XXXIII audyt żywności. Znalazły się tam zarówno tradycyjne wyroby, jak i nowatorskie przysmaki. Specjaliści zwrócili szczególną uwagę na różnorodność przedstawionych produktów. Oceniali je w skali 1-10 pod względem smaku, wyglądu oraz stosunku ceny do jakości. Każdy z członków komisji musiał sprawdzić samodzielnie wszystkie produkty, których producenci walczyli o wyróżnienie i przyznać im ocenę.

POLECAMY

Kultowa marka lodów BOLERO

Coraz częściej w plebiscytach takich jak ten doceniamy nasze lokalne produkty. Takie są właśnie lody BOLERO, których tradycja ma już niemal 40 lat! Mrożone łakocie BOLERO były jednym z pierwszych, polskich produktów tego typu na rynku i przetrwały do dziś. Przez lata zyskały wielu wiernych fanów, którzy w ich spożywaniu upatrują się nie tylko słodkiej chwili zapomnienia, ale również nostalgicznego powrotu do lat dzieciństwa. Niezmienna jest również szata graficzna lodów przypominająca wczesne lata produkcji tych mrożonych przekąsek. Lodowe kanapki są sprzedawane w niezmienionych, ukochanych przez Polaków smakach-czekolady i wanilii. Dziś producent stara się trafić również do młodej grupy odbiorców, którzy nie pamiętają już początków produkcji BOLERO.

-Wierzymy, że dobre, Polskie produkty zostaną dostrzeżone również przez nowych konsumentów, tak jak to się stało w przypadku ekspertów plebiscytu ,,Doceń Polskie’’. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ponieważ identyfikujemy się z ideą tego certyfikatu. Nasza marka jest produktem lokalnym i mamy zbudowaną wierną grupę odbiorców-zwłaszcza na północy Polski. Mamy jednak nadzieję, że plebiscyt pomoże nam zwiększyć rozpoznawalność na teren całej Polski, ponieważ wszyscy Polacy zasługują na to, co najlepsze! - komentuje Remigiusz Narkowicz, prezes marki lodów BOLERO.

Polskie produkty często mimo wysokiej jakości oraz wyjątkowego smaku bywają niezauważone lub zapomniane. Plebiscyty takie jak Doceń Polskie pomagają odnaleźć nasze rodowite dobra, uwypuklając ich zalety. Wyróżniane produkty to często regionalne rarytasy, dlatego warto śledzić kolejne edycje, by odnaleźć nieznane smaki i cieszyć się smakołykami od rodzimych producentów, jednocześnie wspierając polskich przedsiębiorców!

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI