Kuchnia z charakterem? Cebulka marynowana srebrna OLE! – wyrazistość w smaku

Newsy

Wyrazista, chrupiąca, lekka. Niby tak niewiele, a jednak w tych kilku słowach kryje się prawdziwa głębia smaku marynowanych cebulek OLE!. Sięgamy po nie coraz częściej, bo stanowią niezwykle oryginalny dodatek do wielu dań.

Spotkanie z przyjaciółmi, przyjęcie urodzinowe dla najbliższych, a może romantyczna kolacja we dwoje? Każdy z nas lubi takie momenty, kiedy może usiąść z bliskimi do stołu celebrować wspólnie spędzony czas. Takie wydarzenia na długo pozostają w naszej pamięci.Są tego warte!

POLECAMY

Zanim jednak zaprosimy gości, musimy przygotować dla nich poczęstunek. Najczęściej decydujemy się zrobić coś wytrawnego i coś na słodko tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.Dziś jednak ma czas, by spędzać wiele godzin w kuchni. Liczy się więc Przede wszystkim prostota i możliwość szybkiego przygotowania potraw. Nie chcemy jednak rezygnować z oryginalności i dobrego smaku dań.

Jest wiele przepisów na dania szybkie, proste i smaczne. Cebulka marynowana srebrna OLE!
to składnik niektórych z nich. Będzie idealnym dopełnieniem lekkiej, kolorowej sałatki Sprawdzi się również jako samodzielna przekąska lub jeden z elementów imprezowych koreczków. Co równie ważne, niebanalnie prezentuje się jako chrupiący dodatek wśród przygotowanych dań na stole.

Wydawać by się mogło, że cebula to proste, banalne warzywo. Nic bardziej mylnego! Bez niej trudno
o dobrą kuchnię. Nadaje charakteru wielu szczególnie w drobnej, srebrzystej, marynowanej odsłonie.

Cebulka marynowana srebrna OLE!– jest prosta w swojej formie, ale nadaje wielu potrawom charakteru i niepowtarzalnego aromatu.

Cebulka marynowana srebrna OLE!

Pojemność: 305ml

Cena: około 8 zł

Więcej na: www.wole-ole.pl

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI