Dołącz do czytelników
Brak wyników

Polecamy

3 września 2020

Ksiażka - "Pokonaj nadciśnienie z dietą DASH" Agaty Lewandowskiej - już w sprzedaży!

0 377

Wylecz nadciśnienie i zadbaj o piękną sylwetkę.

Oto nowy poradnik Wydawnictwa RM o jednej z najzdrowszych diet na świecie. Opracowano ją z myślą o leczeniu nadciśnienia. Obecnie jest zalecana przez wiele polskich i zagranicznych towarzystw naukowych jako element profilaktyki i leczenia nadciśnienia tętniczego. Może także stanowić racjonalny, codzienny styl żywienia sprzyjający zdrowiu i utrzymaniu prawidłowej masy ciała. A poza tym posiłki z diety DASH są łatwe do przygotowania i… smaczne!

Z książki czytelnik dowie się:
- co jeść, a czego nie, w przypadku nadciśnienia,
- jak powinna wyglądać dieta dobra dla serca,
- jak łatwo i skutecznie zmienić swoje dotychczasowe nawyki,
- jak zdrowo schudnąć.

POLECAMY

Dodatkowo poradnik zawiera prawie sto przepisów na urozmaicone, smaczne posiłki na cały dzień.


Agata Lewandowska - dietetyk, absolwentka WUM, SGGW oraz podyplomowych studiów z psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS. Interesuje się sportem i wpływem codziennej diety na zdrowie. Autorka wielu poradników o zdrowym odżywianiu i dietach leczniczych (m.in. Niski indeks glikemiczny, Dieta w chorobie Hashimoto, Dieta anti-aging, Schudnij bez diety, Dieta zdrowych jelit). Prowadzi stronę internetową oraz blog pod adresem www.lewandowskaagata.pl.
Patronat medialny nad tym tytułem sprawują portal Dozdrowia.com, portal Hello Zdrowie oraz Magazyn Food Forum. Książka jest dostępna w dobrych księgarniach.

Tytuł dostępny na stronie Wydawnictwa RM.
https://www.rm.com.pl/product-pol-1509-Pokonaj-nadcisnienie-dieta-DASH.html

Przypisy