KONKURS AQUAPHOR MASZA I NIEDŹWIEDŹ

Newsy

Kup dzbanek filtrujący wodę Aquaphor Jasper z limitowanej serii Masza i Niedźwiedź! W każdym pudełku znajduje się gratis w postaci nalepek z bohaterami kreskówki. Wykonaj z promocyjnego pudełka domek dla Twoich zabawek, zrób porządek w swoim pokoju i wygraj wspaniałe nagrody! Czekają na Ciebie: rodzinny weekend w Bajkowym Zakątku na Mazurach, rower Merida Matts J24 w kolorze niebieskim, czarna hulajnoga Spokey Spartan lub nagrody niespodzianki z bohaterami filmu Masza i Niedźwiedź!

Firma Aquaphor uwielbia czystą wodę i świetną zabawę w gronie rodzinnym!
Po sukcesach akcji promocyjnych z superprodukcjami Epoka Lodowcowa Wędrówka kontynentów i Mocne uderzenie oraz roztańczonego hitu Rio 2 przyszedł czas na przygody rezolutnej Maszy i opiekuńczego Niedźwiedzia.
Od ósmego czerwca we wszystkich sklepach Biedronka można kupić dzbanek Jasper w limitowanej serii. W każdym pudełku znajduje się zestaw naklejek z bohaterami bajki Masza i Niedźwiedź. Dodatkowo na opakowaniu są figurki naszych ulubieńców które można wyciąć i zaprosić do wspólnej zabawy z innymi zabawkami.

POLECAMY

Ale to nie wszystko! Z pudełka można stworzyć domek i przesłać jego zdjęcie na konkurs. Uczestnicy, których prace uzyskają największą ilość głosów otrzymają atrakcyjne nagrody:

Trzy nagrody główne w postaci weekendu w hotelu Bajkowy Zakątek na Mazurach z atrakcjami dla całej rodziny,

5 rowerów Merida Matts J24,

10 hulajnóg Spokey Spartan 125,

20 nagród Niespodzianek z bohaterami bajki Masza i Niedźwiedź

Szczegóły dotyczące nagród oraz regulaminu na stronie mim.aquaphor.pl 

Firma Aquaphor to od 25 lat uznany w ponad 40 krajach producent filtrów do wody wszelkich zastosowań. Przeszło 250 mln sprzedanych domowych filtrów wody oraz zaawansowanych technologicznie systemów filtrujących dedykowanych dla przemysłu oraz obiektów użytkowych oraz 70 patentów użytkowych nieustannie buduje pozycję światowego lidera w dbałości o czystą wodę. Filtry Aquaphor posiadają atest PZH oraz IMID, są bezpieczne dla zdrowia, wykonane z przyjaznych dla środowiska materiałów i jako jedyne na rynku posiadają czterostopniowy system filtracji.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI